Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit tehetünk ilyenkor?

SÜRGŐS! Mit tehetünk ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítség kellene, vagy valami használható tipp/ötlet egy "tinihez". Szóval testvérem 15 éves, most januárban volt tüdőgyulladása, most februárban pedig ilyen alhasi gondokkal küzd(valószínűleg prosztata, nem tud pisilni, fáj a hasa), de az orvosok eddig nem tudtak konkrét dolgokat mondani. Most kb. két percenként megy a wc-re és nem tud még mindig pisilni és fáj is neki ott lent. A szüleinkkel,velünk nem nagyon van mostanában jóban, illetve az utóbbi két évben hétköznaponként folyamatosan flegmázik, hétvégén viszonylag jó kedve van. Most meg nem akar bemenni ügyeletre, nem tudunk vele mit csinálni, egyszerűen nem hajlandó, hiába mondjuk neki, hogy később még rosszabb lesz, nem érdekli(flegmázik meg "úgy" válaszol). Az előbb megkérdeztem mi baja, azt mondta utál minket, aztán ott is hagytam. Anya hiába próbálja neki mondani, hogy menjenek be az ügyeletre nem hajlandó, ha kihívjuk, akkor sem fogja hagyni magát.Anya aggódik miatta, nem tud vele mit csinálni, tesómat sem érdekli, azt mondta, hogy ő is utálja. Valakinek van valami használható dolga, hogy mégis hogyan győzzük meg? hogy üljek le vele beszélgetni? Aggódom érte, de nem tudok egyszerűen mit csinálni vele, mert bunkó, flegma, a szép és csúnya szó sem segít.

Légyszi valaki, aki járt már hasonló helyzetben vagy valami ötlete van írjon!


2012. márc. 3. 18:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönön a válaszokat! Normális gyerek, kapcsolata még nem volt, illetve gyógyszereket sem szokott beszedni, így ezeket kizárhatom(szerencsére), nem vagyunk ennyire rosszban, amikor jó kedve van, akkor normálisan megbeszélünk mindent.

A kérdésben rosszul írtam az alhasi dolgot, csak hirtelen nem tudtam máshogy kifejezni magam, először hugyuti fertőzést mondtak, aztán jött a felfázás, kapott is gyógyszereket rá, de egyik sem hatott, majd volt vérvételen, vizeletvizsgálaton és az orvos ezek után azt mondta minden rendben van nála, csak egy kis homok van a vizeletében és emiatt tud nehezen pisilni. Hát azóta is ugyanúgy nem tud, szóval közben elmentünk a harmadik orvoshoz, aki most beutalta szerdára hasi ultrahangra, aztán remélem utána tudnak valami értelmes dolgot mondani!

Mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 3. 18:52
 12/12 anonim ***** válasza:

A vesekő ha megindul az is produkál hasonló tüneteket!

Nekem állandóan vizelnem kellett, de nem tudtam csak pár cseppet kipréselni!

No persze volt émelygés és deréktáji fájdalom is, nem is kicsi.

2012. márc. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!