Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosok- annak tanulók! Lehet...

Orvosok- annak tanulók! Lehet ebből komoly bajom? (lent)

Figyelt kérdés
szval érdekel az emberek belseje, de főképp az enyém, és már hiányzik a vér látványa is, szval szeretném egy csíkban megvágni a kezemet. Tudom h nagyon fog fájni, ha úgy van akkor ink be is fejezem, de leírom h hogy gondoltam. Az éles kést tűzbe tartom h ezzel lefertőtlenítsem a kezemet meg alaposan lemosom, majd betadinnal bekenem. Mivel ha az ember elüli, elfekszi a karját akkor utána nem érzi annyira ezért egy ideig ráülnék amíg zsibbadni nem kezd. Aztán a bal karomnak alkarjába vágnék egy 5 cm-t de nem tudom milyen mélyen, olyan 1 dm-re a csuklómtól, belül, illetve h kifordítom a karomat akkor a bal oldalán ott ahol a szőr kezd nőni. Az lenne a kérdésem h van e ott valami fontos ér, amit elvághatok illetve elfertőződhet e úgy, hogy le kell vágni a kezemet? (nem kamu kérdés létszíves válaszoljatok fontos lenne!) előre is köszi 17L
2012. márc. 3. 21:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Neked gondok vannak a fejedben, inkább menj orvoshoz és ne akarj az lenni.. Az is vicces, aki szerint jó sebész lennél mert tisztában vagy 1-2 fogalommal, vagy esetleg csak használod őket :D Ha komolyan gondolnád az orvosi-témát nem ide írogatnál meg a karodat vagdosnád, hanem leülnél tanulni. Ha most nem megy a tanulás, orvosin még kevésbé menne. Szerintem keress fel egy pszichológust
2012. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!