Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosok- annak tanulók! Lehet...

Orvosok- annak tanulók! Lehet ebből komoly bajom? (lent)

Figyelt kérdés
szval érdekel az emberek belseje, de főképp az enyém, és már hiányzik a vér látványa is, szval szeretném egy csíkban megvágni a kezemet. Tudom h nagyon fog fájni, ha úgy van akkor ink be is fejezem, de leírom h hogy gondoltam. Az éles kést tűzbe tartom h ezzel lefertőtlenítsem a kezemet meg alaposan lemosom, majd betadinnal bekenem. Mivel ha az ember elüli, elfekszi a karját akkor utána nem érzi annyira ezért egy ideig ráülnék amíg zsibbadni nem kezd. Aztán a bal karomnak alkarjába vágnék egy 5 cm-t de nem tudom milyen mélyen, olyan 1 dm-re a csuklómtól, belül, illetve h kifordítom a karomat akkor a bal oldalán ott ahol a szőr kezd nőni. Az lenne a kérdésem h van e ott valami fontos ér, amit elvághatok illetve elfertőződhet e úgy, hogy le kell vágni a kezemet? (nem kamu kérdés létszíves válaszoljatok fontos lenne!) előre is köszi 17L
2012. márc. 3. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos,de azt tudom,hogy a csuklónál van az ütőér. Ha azt elvágod,nagyon gyorsan elvérzel. Ha a vér látványa hiányzik,akkor kezeltesd magadat,mert ez nem normális dolog.
2012. márc. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy fordulj pszichiáterhez.
2012. márc. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező ;

Te eszednél vagy? Most ezzel a kérdéssel azt kérdezted meg, hogy hogyan vághatod fel az ereidet..Ha hiányzik a vér látványa, akkor sürgősen menj orvoshoz, mert ez nem normális dolog!

2012. márc. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]



ezen a képen van az a része az alkar oldalának ahol olyan mintha kis levélkék lógnának be. Hát am nem is csak az h hiányzik hanem kíváncsi is vagyok, és nem is tudom tulajdonképpen eldönteni h zavarna e h vége lenne az életemnek emiatt. Csak a rokonaimat sajnálnám inkább. Egyébként jó végre ezeket a gondolatokat megosztani vkivel, már régóta jár rajta az agyam.

2012. márc. 3. 21:44
 5/11 anonim válasza:
Szerintem menj el mihamarabb orvoshoz!
2012. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérj meg valakit a helyi kórházban, hogy tetemsétára akarsz menni, vigyél szülői beleegyezést és elvben lehetséges, ha nyitottak rá. Ne magadat vagdald, ha sebésznek vagy pathológus orvosnak mész, bőven láthatsz széttrancsírozott testeket.


Azért nem is beszéltél butaságokat, fájdalomcsillapítás, fertőtlenítés, testirányú tájékozódás... könnyen lehet, hogy jó sebész lehetne belőled.

2012. márc. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
pathológusnak készülök, illetve igazságügyi orvosszakértőnek, boncoláson már voltam, nagyon tetszett, de egyenlőre akárhogy igyekszek, nem állok úgy jegyügyileg, hogy úgy folytassam gimnázium utáni tanulmányaimat, ahogy azt elterveztem, mostanában csak 3-asokat kapok. Szval így eléggé értelmetlen az élet. Egyébként képzeljétek el, olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy akármikor elmehetek boncolásra, csak szólnom kell. De valahogy a saját karom jobban érdekel, de nemtom még mi lesz, mindenesetre ha megcsinálom mindenképp felveszem, h később visszanézhessem, és ha gondoljátok majd feltöltöm.
2012. márc. 4. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Még ha jók lennének a jegyeid, ilyen beteg elmével nem vinnéd sokra az orvosin se, az a 6 év pedig nem megkerülhető, hogyha patológus vagy igügyes szeretnél lenni. Javasolnám neked az OKJ-s boncmesterit, a munka oroszlánrészét egyébként is ők végzik.

Egyébként én mentőzök, de tippeket nem fogok adni az tuti. Remélem nem találkozunk!

2012. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Na jó, ha mehetsz boncolni, mi az istenért vagdalnád magad?


Visszavonom az előbbi kijelentésemet, te tényleg ne kerülj emberek közelébe. Boncmester OKJ, igen.

2012. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mint orvostanhallgató azt mondom, fordulj szakemberhez.
2012. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!