Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki szeretném próbálni az...

Ki szeretném próbálni az alkoholt. Ez normális?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy milyen. Ti mit javasolnátok?
2010. aug. 22. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az attol fugg hogy hany eves vagy. Persze kivancsi az ember, de idd el, tobbet artsz magadnak mint hasznalsz. Szedul az ember tole meg hulyesegeket beszel.


En 35 eves vagyok, tinikoromban eleg sokat ittam, meg is bantam sok dolgot amit az alkohol hatsa alatt tettem.


ma mar legfeljebb satoros unnepeken iszom egy poharka valamit, de az se izlik... :)

2010. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hidd el, nem "idd el" , bocs.... :)
2010. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

teljesen normális - mármint maga a kíváncsiság.

hány éves is vagy? :)

2010. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális, ha elmúltál 13-14 éves... Előbb-utóbb mindenki kipróbálja. Fiatalabb koromban sokat piáltam, most 20 vagyok és csak szilveszterkor, szülinapokkor 1 pohár valamit. Meg kell tanulni jól érezni magadat alkohol nélkül. De kipróbálni? Nyugodtan... Valami jó minőségű bort ajánlok, azt még ízre is élvezed. Ne sokat, először maximum 2-3 decit. És egyél előtte!
2010. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az elso valaszt, mint ha en irtam volna, csak en epp 35 vagyok. Ugyis ki fogod probalni, irhatunk mi ide akar mit akarunk. Ne igyal hirtelen sokat. Elso alkalomra pl 1-2 sor eleg lesz vagy ugyanannyi pohar bor. A palinkabol esetleg 2-3 poharkaval. Ennyitol meg ember maradsz, de megerzed az alkohol hatasat is. Ne az alkoholban keresd a megoldast, ha banatos vagy! Azert igyal, hogy a jokedved meg feldobd.
2010. aug. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36-ot akartam irni... :)
2010. aug. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Semmilyen, szar..


Szüzeknek sokszor nem is okos bódultságot csak hányingert meg fejfájást, esetleg még hasmenést is.


Ha vki képes élvezni az alkoholt, az már komoly alkesz mivel már a szervei is rááltak arra, hogy elviseljék a szeszt.


Mezei átlagemberek közül 10 ből 8 befosik ha legurít 1 deci pálinkát, de sokan még a sörtől is.

2010. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 13 voltam mikor először ittam boroskólát. Semmi bajom nem volt tőle annyi, hogy mosolygósabb voltam.

Ha először iszol akkor ne töményet(pálinkát, rumot stb) igyál hanem vmi olyasmit ami könnyebben csúszik.

Egy sör pont megtenné, vagy ha lány vagy akkor ott vannak a fini citromos sörök. :) Szerintem kezdetnek ezek a jók! :)

2010. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, amíg nem esel át rajta, addig úgy is izgatni fog. Ha jól beb..szol és okádsz, hetekre megundorodsz tőle.

Én is így jártam fiatalon. Annyira megundorodtam a szesztől, hogy azóta is távol áll tőlem a (nagyobb) ivászat.

2010. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 konnerth válasza:
A kíváncsiságod tök normális. Én is kiszerettem volna próbálni hogy milyen és ezt elmondtam a nagypapámnak majd vett nekem meg a nővéremnek egy üveg valamilyen likőrt. Mind a ketten azt mondtuk hogy ez jó és finom. Ez volt 5 éve...most vagyok 14 éves de nem vagyok alkoholista és csak akkor iszok ha valami buli van vagy valami alkalom...de a mértéket minden esetben tudom tartani. Azt javaslom hogy írd le hány éves vagy és megmondom hogy mit gondolok.
2010. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!