Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Wellness szállodába megyünk...

Wellness szállodába megyünk egy hétvégére. A masszőrözést is ki szeretném próbálni. Mit kell hozzá vinnem?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen ruhát ,öltözetet kell felvennem. Gondolom fürdőköpeny kell. De a többiről fogalmam sincs!
2011. ápr. 1. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha masszőrözni szeretnél, akkor ne vegyél bugyit, és emeld magasra a lábadat!


Ha egy masszázsra vágysz, akkor fürdőruha, és köpeny elég...

2011. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A masszázshoz nem kell ruha. Ha szégyellős vagy, vigyél tangát, mert abban sok mindent meg tud csinálni a masszőr (bár anélkül az igazi). Én hajcsatot vagy gumit szoktam ajánlani a hosszú hajú vendégeimnek, hogy ne legyen tiszta krém a hajuk. Más nem kell.
2011. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen masszázs van a szállodában.

Thai masszázst ruhában végzik, a svéd-, gyógymasszázst ruha nélkül.


Én gyógymasszőr vagyok, hozzám rendesen felöltözve jöttek az emberek míg dolgoztam, majd a szobában vetkőztek le.

(Nyugi, a masszőr közben nem bámul, kimegy a helységből, vagy van paraván.)

Ha csak hátmasszázst kérsz, akkor a nadrág maradhat, ha teljes testet, akkor azt is le kell venni.

A fehérnemű változó, azt a vendég dönti el, mennyire szégyenlős.

Van, aki teljesen leöltözik és törölközőt teker középre ( nálam csak férfiak csináltak ilyet és bevallom, engem feszélyezett), nőknél a bugyi általában marad, azt lehet lejjebb-följebb tolni attól függően, hol tart a masszázs.

A melltartót le is veheted, de ha szégyenlős vagy hagyd magadon és az ágyon fekve majd a masszőr kapcsolja ki, ha udvarias, a végén megkérdi, visszakapcsolhatja-e.

Ha teles testmasszázst kérsz, a hátadon is kell feküdni míg a karokat, talpat és comb első részét masszírozza, ilyenkor egy törölközőt szokás a felső testre teríteni.


Nyugi, ha normális, jó szakemberhez kerülsz, akkor nem azt fogja nézni milyen tested van, hanem a munkájára koncentrál.

2011. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell túlbonyolítani. Mi az üdülési csekkből mindig wellnesselni megyünk, soha nem volt még gond a masszázzsal meg a masszőrrel. Mivel egész nap a medencében ázol, fürdőruha és fürdőköpeny lesz rajtad, az tökéletes (a vizet töröld le magadról). A melltartót leveszed, ráhasalsz az ágyra, akkor jön a masszőr.

Hátmasszázshoz is érdemes levenni a nadrágot (ha abban mész), mert különben a masszőr húzza le félig, ami kényelmetlen + össze is kenődik. A hátmasszázsban a derekad is benne van.

2011. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó: nem kenődik össze a nadrág la lehúzza a masszőr.

Ezért szoktunk törölközőt tűrni a nadrág szélébe, hogy az legyen krémes.

Az a masszőr hibája, ha nem használ se kendőt, se törölközőt.

2011. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!