Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyurni akarok kezdeni és nem...

Gyurni akarok kezdeni és nem tudom mijen szerel kezdjem danabol vagy anabol vagy keratin vagy protein? 17 vagyok,185 centi magas 65 kg sulyu

Figyelt kérdés

2012. márc. 5. 13:00
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én elsőnek a 10mg Stanazolol-al kezdtem nekem 65 szem 14 kilót hozott, De közbe fehérjét szedtem, Étrendet be tartottam. A Danabol nagyon káros, A Stana Most 2 konponensü 5 mg Metanabol, 5mg Stanazolol. Inkábbb ezt ajánlom mivel, ahoz képest, hogy koksz 10/8-as az izom megtartása!
2012. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jah és persze Ha normálisan szeded a szemet az első kúránál semmilyen mellék hatás nem jelentkezik. Persze a májad roncsolja, de nem hatalmas mértékben!
2012. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Dr. Hosznyák János, köszönjük ezt a nagyon tudományosra sikeredett hozzászólást!

Am ha gyurni akarsz akkor szerintem danabolt mindenképpen szedj! Az már alap a gyurósoknak! Én a kreatinnal vigyáznék a helyedbe, állítólag vizesít, és a proteinnel is, állítólag károsak!

2012. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

hogy beszélhetsz ilyeneket te nagy majom előző hozzászólónak szol

1 protein az alap dolog az edzéshez

2 danabolt ne szedj káros nem kicsit és szar is

3 szerintem nem érdemes szteroiddal kezdeni csak személyi edző felügyelete mellet

4 a kreatin vizesít igen de az tökéletesen meg is marad és mellete növeli az izomerőt a fehérjeszintézist és a regenerálódást

szerintem kezdj naturálba fedezd fel kicsit a dolgokat csináj értendet csak proteint/fehérjét max tömegnövelőt meg kreatint szedj egyelőre azt ha majd ráérzela dolgokra akkor kezdj el kokszolni elsimerem van oylan kezdő aki felügyelettel jól csinája de aki el kezd kokszolni össze vissza 0 edzéstapasztalat nélkül az jól felfújodik tönkre cseszi magát azt leereszt ennyi....

2012. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jah és még annyit 5 ödiknek hogy a protein egyátalán nem káros azt lehet szedni ezerrel az igazi izmot épít ami enm tűnik el :D
2012. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!