Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Power Protein 9000FT-ért...

Power Protein 9000FT-ért 4KG-os jó ár? Érdemes rá befektetni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vennék/fogyasztanék ilyen sz@rt. Enélkül is lehetsz izmos, erős...
2011. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

úristen megint jönnek a tudatlan emberkék buta válaszai!!!

Ez nem szar, szigorúan ellenőrzött, kiváló minőségű tejsavófehérje, mikor értitek meg végre? Semmi baja nem lesz tőle senkinek.

Annyira nevetségesek az ilyen emberek, akik azt merészelik képzelni, hogy polcokról, hatalmas vödrökben árulják a szteroidokat. Azt nem ott szerzik be jó, ha tudjátok, sem formára, sem állagra nem hasonlítanak...


Szerintem amúgy vedd meg.


22N

2011. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem próbáltam még a terméket, igazából most szeretnék én is venni. Az ára elég jó ahhoz képest - és itt a lényeg, előttem szóló figyelem - ez nem tejsavófehérje hanem egy kevert fehérje amiben magas a szója tartalom is, tehát a biológiai értéke kisebb mint a tejsavó fehérje biológiai értéke. Tartalmaz persze tejsavót is, de kevesebbet mint a szója.
2011. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én vettem egyet, hááát már mást vennék, az oldodása nagyon- nagyon pocsék, darabos.Az íze se jó, de leöntöm a torkomon azt csö:D
2011. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!