Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jó ötlet, vagy felesleges a...

Jó ötlet, vagy felesleges a pszichiáter? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most 22N vagyok, és nagyon durván meghíztam. Amióta az eszemet tudom, mindig a súlyommal szenvedtem.

Most viszont ismerősök hatására elgondolkodtam, hogy mi van, ha pajzsmirigy alulműködés az oka? Minden tünete illik rám,

szóval alapos a gyanú, és szeretném kivizsgáltatni magam.


A másik része az, hogy szerintem pszichés oka is van a zabálásomnak, ezért szeretnék elmenni pszichiáterhez is. Bármit megérne nekem, ha ez lenne a baj, és a pszichomókus meg tudná fejteni az okát...Utálom már, hogy bálnához inkább közelítek, mint tehénhez. :(


Valakinek van itt hasonló tapasztalata? Zabálás pszichés gondok miatt, ami megoldódott?


Köszönöm szépen a válaszokat! :)


2012. márc. 5. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel inkább kineziológushoz vagy pszichológushoz menj, ne pszichiáterhez szerintem.
2012. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háziorvos, háziorvos, háziorvos. Mindenhova csak rajta keresztül vezet az út. Mond el neki a bánatodat.
2012. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!