Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj nagyon és nem múlik el....

Fáj nagyon és nem múlik el. Valaki valami ötlet/tanács?

Figyelt kérdés
Hetek óta taknyos vagyok és köhögök. Hétfőn kezdtem el érezni, hogy köhögésnél már a jobb oldalam is fáj ami csak akkor fáj ha köhögés kíséri. Nos, szerdán hazajöttem, leültem és akkora fájdalom tört rám az oldalamban, hogy majd beszartam, azt sem tudtam, hogy üljek vagy álljak, a könnyeimmel szenvedtem. Be is vittek orvoshoz, és ő tovább küldött kórházba, ahol minden vizsgálatot csináltak rajtam szó szerint, de nem derült ki semmi nagy dolog, inkább kizártak dolgokat, hogy semmi gyulladás, semmi gond a tüdővel, vese , sehol semmi baj. (röntgen, vérvétel, vizelet, ultrahang, urologia,....) A doki azt mondta, hogy szerinte emiatt a köhögés miatt van, ami nálam már elég rég óta van.. Én nem tudom, komolyan már mi van, de nagyon fáj az oldalam, egyszerűen ha köhögök, az oldalam leszakad és szétkáromkodom magam. Bizonyos mozdulatok is nagyon fájnak, bár jóval jobb mint mielőtt a kórházba vittek, tehát javult. Volt már valaki hasonló cipőben, vagy van valakinek valami ötlete? Igazából jobb oldalt a mellkas alatt érzem..Itthon nyújtózkodok, hátha segít rajta, de nem igazán... Esetleg valami jó fájdalomcsillapító ? Köszönöm a válaszokat!!
2012. febr. 18. 23:44
 1/7 A kérdező kommentje:
jah igen, és szerda óta már folyamatosan érzem ezt a fájdalmat, míg előtte csak köhögésnél volt ez jelen.
2012. febr. 18. 23:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jobb oldalt van nézték, hogy nincs-e epeköved?
2012. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mid fáj? A mellkasod az egész bordád alatt? Mert azt nem írtad..:) Pontosits, kerlek.
2012. febr. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt tavaly, ahogy meggyógyultam, rá 3-4 napra a fájdalom is megszűnt. Mondjuk nekem elvileg mellhártyagyulladásom volt, de szerintem csak én is "túlköhögtem" magam.
2012. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs epekövem, semmi ilyesmi.. 2 napig voltam kórházi vizsgálaton, ez alatt mindent megnéztek, szóval biztosan nem lehet semmi komoly. Jobb oldalt fáj, a mellkasom alatt.
2012. febr. 19. 00:07
 6/7 anonim ***** válasza:
A bordák alatt vagy a bordák mögött följebb is? CSak az oldalad, vagy elöl/hátul is?
2012. febr. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem tegnapóta van, baloldalt hátul derek felett. Pentek estem edzesen, tegnap edzesen valbol tolasnal 60 alatt osszerandult, es kohogesre el is ajulok
2014. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!