Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOTRET pattanás elleni gyógysz...

SOTRET pattanás elleni gyógyszer szedése közben tetováltathatok?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásolja a bőrt a tetoválás SOTRET izotretinoin gyógyszer szedése közben ?
2012. márc. 7. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinted ha a szedése közben még a fényt, napot is kerülni kell, meg elvékonyítja a bőrt, akkor jó ötlet lehet?

Bele van írva, hogy még gyantázni se, sőt, ha abbahagytad a szedést, akkor is várj pár hónapot, hogy helyreálljon a bőr.

2012. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nee várd meg amig vége a kezelésnek, addig is gondolkodj a tetkódon hogyan lesz tökéletes, én is szedtem ezt a gyógyszert, jó szer de vigyázni kell vele, ne menj napra, ne gyantázz,(amúgy ez nem csak ideiglenesen múlnak el a pattanások hanem véglegesen megszünteti őket.


20/F

2012. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom,h régi kérdés de nekem aktuális(volt). Én napra nem mentem de gyantázni ugyan úgy gyantáztattam. Több éves gyantázást nem fogok "elrontani" ezzel. Sőt, tetováltattam is egyet a hátamra. Semmi baja nem lett az ég egy adta világon,tökéletesen begyógyult. Igazából eszembe sem jutott,h a gyógyszer akármit is befolyásolhat ezen csak most, hogy megláttam ezt a kérdést.:D
2013. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!