Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdekelne, hogy (akinek...

Érdekelne, hogy (akinek persze van/volt ilyene) nem tudom hátrahúzni a bőrt a fitymámról. Kicsit hátra megy és ennyi. Teljesen nem. Fáj minden baja van és nekem is. Ha lelankad akkor meg mint ha 5 évesé nézne vissza rám! Ezzel lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi van? Ez helyre jön vagy inkább doki?
2011. okt. 3. 21:54
 1/8 The Nuke válasza:
Szerintem minél hamarabb doki!
2011. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

nekem is ilyen van!

Ha lelankad,olyan mint a szódáspatron.Miért ne lehetne kezdeni vele?Ha lankadt állapotba hátra tudod húzni,akkor tisztán tudod tartani,úgyhogy no problem!


ui.:ha az érdekel hogy müködik e,hát nekem van egy 2éves kislányom.

2011. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
menj orvoshoz házilag nem tudsz rajta segíteni.
2011. okt. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
fürdés közben merev állapotban kell hátrahúzogatni rendszeresen,hogy lazuljon a bőr,idő kell hozzá.De ha nem jön be,meg amúgy is,legjobb urologushoz menni(lehet egyedül fiatalkorúként is elmenni),ez fitymaszükület,ott kenőccsel,vagy fitymaplasztikával tudnak segíteni.De van vér és hús pénisz,amit annyit jelent,hogy van amelyik lankadtan igen kicsi és ha áll akkor nő jelentősebben és van amelyik lankadtan megfelelő mérető és ha áll csak pár cm-t nő,ez normális.Keress egy jó orvost és kérdezd meg az összes kezelési lehetőségről mielőtt a kezeléséről döntenél.
2011. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Az utolsó jól írja, próbálkozz civilizált módszerekkel, a teljes körülmetélésre egész biztosan nem lesz szükséged, megoldható nélküle is. Vigyázz, milyen dokihoz mész!
2011. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó: a teljes metélés tényleg gáz, de ezt biztosan lehet részlegesen is, vagy még kíméletesebben megoldani
2011. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha minden este csinálom akkor több mint valószínű,hogy ellazul? Próbálom már 2 napja és minimálisan látszik hogy nyúlik! Ez gondolom jó jel nem?
2011. okt. 9. 16:16
 8/8 anonim ***** válasza:
igen jó jel,és teljesen helyre is jöhet akár,erőltetni nem szabad,mindig addig húzni csak amíg engedi és mindig kicsit jobban és könnyebben tudod majd hátrahúzni,de idő s rendszeresség kell hozzá és később is ha ez bevállik akkor fürdéskor csinálhatod de csak pár húzást kell majd csinálni.(De ha repedezne,száradna vagy más változás lenne a makkodon akkor abba kell hagyni,ritkán de előfordulhat,szóval erre figyelj)
2011. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!