Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szabaduljak meg a pattaná...

Hogy szabaduljak meg a pattanásoktól? Milyen krémet, vagy arclemosót használjak? Nektek mi segitet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 16:49
1 2
 11/18 anonim válasza:
keressetek rá: mannaszappan , itt válasszátok ki a tündérkert szappant, és semmi kőolajszármazékos fost ne használjatok rá. Nekem bevált. először rosszabb lesz,de egy idő múlva hálás leszel érte.
2012. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Nekem anno nagyon bevált a Neomagnol tabletta. Gyógyszertárban lehet kapni, 10 db van egy dobozban, az ára 7-800Ft körül volt,amikor utoljára vettem. Lényegében egy fertőtlenítő tabletta ez. Ha kipróbálod,akkor azt javaslom, hogy kb. 2-3 liter kézmeleg vízben első alkalommal 2 tablettát,utánna 2 naponta egy tablettát oldj fel és mosd vele az arcod 2-3 percen keresztül. Célszerű este használni,mivel klóros illata van,szóval olyan "kórház" szagod lesz utánna pár óráig.
2012. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Ennyi idősen gondolom már vannak tapasztalataid a külső, felületes kezelés hatástalanságától.

Igaz, és még fiatalabb vagyok, de a felületi kezelések csak időleges hatásúak voltak, tapasztalataim szerint. Emellett nem csak az arcon, hanem a testemen bárhol találhatok pattanást, szinte az összes tagomon, még a nemi-szerv körül is.

Mindenképp keress fel egy bőrgyógyászt, ő fel tudja mérni a helyzet súlyosságát. Jómagam nemrég kezdtem egy Sotret-kezelésbe bőrgyógyászom javallatára. Ez egy izotretinoin hatóanyagú gyógyszer, a súlyosabb mellékhatásoktól nem kell megijedni, rendkívül ritkán jelentkeznek.

A legfontosabb, hogy várandósak nem szedhetik, mert csuda-dolgokat művelhet a magzattal...

Nőknek csak fogamzásgátlóval írják fel.

2012. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok mindent kipróbáltam, a hormonjaim rendben vannak, bőrgyógyász semmit nem csinál, csak kisérletez (3-4 helyen is jártam már)

Én rájöttem, hogy fémérzékeny vagyok, javult valamelyest, hogy letettem a nikkeltartalmú ékszereimet, leragasztottam a farmeron a szegecseket,gombokat, belülről,(Már ennyire telítődött a szervezetem, pl az ővcsat ahol hozzáér a bőrömhöz teljesen kipattog) de sajnos semmit nem lehet vele tenni, mert nikkel kb minden ételben van, képtelenség kiszürni (belsőleg is, nem csak bőrrel érintkezve vagyok rá érzékeny) Csökkentettem az oylan ételeket, sőt van amit egyáltalán nem eszem amiben tudom, hogy nagyon magas, azóta jobb, de igazán sosem lesz sima bőröm....pedig kamasz koromban semmi nem volt, 19 voltam amikor kijött...

2012. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amit tudok kiprobálok. :))
2012. márc. 16. 16:12
 16/18 anonim válasza:
nekem is eléggé pattanásos volt az arcom,de az akneroxid segitett :) nagyon jó krém
2012. márc. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Elsa ***** válasza:

Roaccutan.

Nem kell se életmódot, se étrendet változtatnod. Ez biztosan segít.

2012. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)))
2012. márc. 23. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!