Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Decemberben megütöttem a...

Decemberben megütöttem a térdemet, azt gondoltam hamar meggyogyul de már március van és még mindig fáj! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Decemberben megütöttem a térdemet,azt gondoltam hamar meggyogyul de már március van és még mindig fáj!Mit tehetnék? Rendszeresen szoktam sportolni,futni stb de most már mindez fájdalommal jár,mert ha egy kicsit is ugrok vagy futok oriási nyilalásokat érzek. Remélem tudtok segiteni annyiban,hogy mondtok valami gyogymódot vagy bármit is ami segithet.

Elöre is köszönöm!


2012. márc. 9. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

pl ha még decemberben elmentél volna az orvoshoz, akkor valószínüleg januárban már kutya bajod....

tehát menj orvoshoz.

2012. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

2012-03-09 18:31

viccelsz? orvoshoz???

Még a nevében is benne van, hogy "orv" hátba támadó vagyis nem őszinte, hazug, elferdíti az igazságot.

Hazug, mert ha bajod van és mégis ilyenekhez mész, nem fogja az orrodra kötni, hogy amit felír az a további életed folyamán milyen hatással lehet még kisebb mennyiségben is a szervezetedre, vagy csak hazudik valamit amit te elhiszem mert bizalmat adtál neki, ő pedig kihasználja (pont úgy mint a politikusok) 1 részt mert nem tudhatja (de ezért ült az egyetemen órákat a semmire, és hogy hogyan kell elferdíteni az igazságot, azt nagyon jól megtanítják nekik), hogy mit fogsz még szedni milyen bajaid lesznek, másfelől nem érdeke, hogy hamar meggyógyulj.

Nem véletlen, hogy egyre többen jönnek elő olyanok, hogy kötelező oltásoktól a gyerek súlyos problémákkal küszködik, míg azokat ha nem kapta volna nem az oltást, nem lett volna rosszabb. vagy életben is maradt volna.

Amíg nem a rendelőjében halsz meg, amit a kezedbe nyomot vackot, hogy azt szed, addig nincs felelősségük. Utána is általában megússzák egy ejnye-bejnével.

Felírnak minden sz@rt kiírnak, táppénzbe, ez nekik mint jó Mert ők pénzt kapnak érte, meg jutalékot a gyógyszerekért, de te mi kapsz cserébe? elrontják az immunrendszered, késleltetik a gyógyulásodat, és pénzkeresési lehetőségedet, ezzel arányosan csökken a fizetésed, hiszen távolét alatt nem kapsz 100%-os bért. réd nézve minden negatív. az orvosra pedig miden pozitívan hat. még felelősséget sem vállal elküld mindenhová csak, hogy ne nála legyen a felelősség.


Használj gyógynövényeket, az gyorsan gyógyít, mellékhatásmentesen és az egyedüli ami a gyógyulást segíti és nem hátráltatja, immunrendszert erősíti..., ellentétben a gyógyszerekkel(mik immungyengeséget, hányingert, rázkódást, levertséget, és sok mást mik a tájékoztatójára vannak írva megkaphatod stb. okoznak).

vannak bőven tapasztalataim gyógynövények vs "gyógyszer"-ek hatékonyságát illetően.

Ezért úgy vagyok vele orvost akkor se lássak mikor a hátam közepét. Az az orvos ki nem természetes vitaminokat mond(pl zöldségesnél beszerezhető, hanem gyógyszertári helyen beszerezhető sz@rokat) olyannak szavát el nem lehet hinni.

Ha gyógyszerrel töm az csak saját anyagi helyzetére gondol , sosem a betegre hogy neki minél hamarabb és minél kockázatmentesebb legyen.

bajom nem volt, mikor az orvoshoz mentem, egy magas lázat Aloe Verával kikezeltem 1 nap alatt, de nem ők mondták mit hogyan kéne...) erre 2 hétre ki akart írni, nyálköptető meg antibiotikumot felírt.. még csak meg se vizsgált, ez volt a dumája: úgy látszik ezt mostanában mindenkinek fel kell írni...) Látszik??? na helyben vagyunk. persze, minek, hiszen semmi bajom nem volt, de minek írta fel???, Azért mentem csak, hogy felírja a kartonra hogy mi volt.. (mellesleg kinél eredetileg voltam az nyugdíjba menté és a papírjaim hozzá kerültek, szóval ezt nem én választottam.

El is jöttem ettől a hülye dokitól. A másik dokihoz az összes papíromat kikérve vittem is át, ahová mentem az új doki mondta (persze tudtamis is, ki sem váltottam (lévén, hogy amúgy már ugye nem volt nyoma sem, hogy 39,3-39,8° lázam lett voltam), szóval mondta, hogy jól tettem, hogy nem vettem be mert szövődményei lettek volna.


És még sorolhatnám mik vannak...

Az ember csak fizessen és még tönkre is teszik... akkor inkább nem fizetek... Ilyen egészségügyre??? minek?

Szánalom mi van itt és bürokrácia... Ha vkit érdekel részlet keressen pü-ben.

2013. jan. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!