Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberben volt egy missed...

Decemberben volt egy missed ab, és március óta próbálkozunk, de nem sikerül teherbe esnem. Előtte kétszer is sikerült egyből teherbe esnem. Történt már ilyen valakinek? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ez volt és csak rá egy évre sikerült teherbe esnem,remélem neked hamarabb összejön.Kitartást kívánok,nem biztos,hogy baj van,de ha nagyon ideges vagy emiatt,menj el az orvoshoz.


Üdv:8hós baba anyukája

2009. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem decemberben volt egy vetelesem es januartol mar szabad utat kaptunk a probalkozasra de csak most majusban sikerult teherbe esnem. Nallam semmi hormonalis gond nem volt csak azzal magyaraztak, hogy nem mindenkinek all egyforman keszen a teste az ujabb terhessegre. Van akinek mar a kovetkezo honapba, van akinel 3 honap mulva es van akinek csak kesobb sikerul. En is ketsegbe voltam esve mert az elso baba akit elvesztettunk mar elsore sikrult es nagyon szomoru voltam. Sajnos csak varni tudtunk mi is mert minden mas rendben volt. Szeritnem januar februarban meg nem is volt egyaltalan pe-m hiaba is probalkoztunk. Nekunk fel evet kellett varni a babara es ovutesztel jott ossze. Nem gorcsoltunk ra, akkor voltunk egyutt amikor kivantuk egymast csak arra vigyaztunk, hogy amikor pozitiv lesz az ovuteszt legyunk egyutt. Kivnom neked, hogy minel hamarabb sikeruljon a baba, tudom hidd el min messz keresztul. :(
2009. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz velem nem most történt a dolog hanem 6 évvel ezelőtt.14 hetesen volt missed ab.-om mert nem éltek a babák(ikrek).Nekem akkor azt mondták hogy a fiatal kormomra tekintettel 1 évet javasolnak hogy várjunk.Be is tartottuk nem egyet hanem 3-at mert így a sulit befejeztem és lehelyezkedtem dolgozni.Utánna már próbálkoztunk de sehol semmi.Újabb 3 év után sikerült de előtte már annyi csalódáson voltam keresztül hogy már már néha belefáradtam.Szerintem (jó nem az én esetemben 3 év után)kell egy kis idő a szervezetnek is mire meggyógyul és képes fogadni egy újabb életet.Hidd el jönni fog a kis manó.Én nagyon sok sikert kívánok neked!!Tudom milyen érzés főleg ha az ember már iszonyatosan rá van állva a babára.

Üdv:18 hetes km.

2009. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!