Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szilánkos koponyatörésnek...

A szilánkos koponyatörésnek milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
agysérülés
2012. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem akarlak ijesztgetni, de maradandó agykárosodás (a férjem mondta, ő boncmester volt)

hogyan történt? Milyen baleset következménye?

2012. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
barátomnak van, mentünk a kocsival és beleborultunk az árokba. nekem nem lett sok bajom de neki nem volt bekapcsolva az öve. ez tegnap este történt. baj ha még nem tért magához?? aggódom érte..
2012. márc. 9. 21:13
 4/6 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy direkt altatják, amíg ki nem vizsgálják teljesen. beszélj az orvosával és kitartás
2012. márc. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akérdés, hogy a szilánkok mennyire sértették meg az agyát és amikor kivették őket akkor milyen új sérüléseket okoztak. Eshetett kómába, vagy mesterséges kómában tartják
2012. márc. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta mesterségesen tartják kómában. De miért?? És hogyan sérthették a szilánkok az agyát?? Az orvos nem szivesen beszél velem erről, azt mondja, nem szabadna felizgatnom magam, de én csak akkor leszek nyugodt ha tudom mi van Vele...
2012. márc. 10. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!