Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem 3éve vastagbél fekélyem...

Nekem 3éve vastagbél fekélyem van. Van valaki aki szintén ebben szenved? Meddig tarthat ez a betegség, gyogyult e már ki valaki ebböl? és mijen következményei lehetnek ha sulyosbodik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj egy email címet priviben és küldök pár tapasztalatot, ami Neked is hasznos lehet, segíthet.
2012. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem 13 éves korom óta van.. és nemsokára 20 leszek. állítólag ki lehet nőni.. szerintem én már nem fogom.. ez a betegség csak megkeserítette az életemet:( előző! esetleg írnál nekem is pár biztató szót??:)
2012. aug. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sziasztok!


En is c.u.-os vagyok,de en teljes eletet elek vele!

Ha irtok privit vagy kuldtok egy e-mail cimet en is meselek szivesen.

Tunetmentes napokat/heteket/honapokat/eveket.:)


17/l

2014. febr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nálam most derült ki ez a betegség, négy hete állnak fenn a tüneteim, múlt héten voltam orvosnál. A további vizsgálatokra csak két hónap múlva kaptam időpontot.
2014. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!