Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » S. O. S. :S Lenyeltem egy...

S. O. S. :S Lenyeltem egy fülbevalót. Mit tegyek? Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
nagyon félek.. sürgősen válaszoljon valaki.. :(((
2012. márc. 10. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom nehéz ,de próbálj meg ne pániklni ,mert az nem segít. Menj el az ügyeletre vagy ha közelebbi viszonyban vagy a orvosoddal akkor gyorsan hívd fel és mond el neki a problémád.

2012. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Scarlett Butler válasza:
menj el egy orvoshoz vagy mosasd ki a gyomrod...vagy csak szarj egyet
2012. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne parázz!!Majd kijön alul:)!Milyen?Már mint arany,ezüst bizsu,kicsi, nagy??,
2012. márc. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha normálisan van megcsinálva és normálisan ettél előtte akkor nem tesz benned kárt és lehet már ma este vagy holnap reggel kijön alul, akkor fogod megmosod visszateszed és örülsz. De ha annyira aggódsz hívd fel az ügyeletet és kérdezz rá hogy ilyenkor mi a teendő.
2012. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért sztem mindenképp tudjon róla egy doki ,mert hegyes a vége és a beleket vagy bármit megsérthet.
2012. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sem lesz tőle, hacsak nem loptad. Majd ha aktuális lesz, akkor figyeld a klotyóba, mikor koppan, és turkáld ki. Persze ilyenkor ne kerti retyót használd, hanem olyan wc-t, ahol van villany is. Meg vigyél magaddal valami botot is. Bár ujjal is lehet...
2012. márc. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Már 1-2 órája volt kb. Orvosnál nem voltam. viszont nagyon ideges vagyok.. remélem nem akadt meg sehol..

De mondjuk apu sem könnyítette meg a helyzetem..mivel ő már avval jött elöl, hogy éjjel majd elvérzek..meghalok stb. :(

Nem fáj a hasam.. azt h meg e akadt, azt nem érzem..mivel olyan ideges vagyok hogy a torkomban is gombócot érzek:S

Amúgy azt hiszem ezüst volt.. olyan, amivel átlövik azzal a pisztollyal vagy mi az.

amugy köszönöm szépen a válaszokat.

2012. márc. 10. 21:10
 8/8 anonim ***** válasza:
jajj, az pici, és tömzsi, ne aggódj! én életemben lenyeltem már vagy 10 nyelvpiercing-szárat golyóval, ami lássuk be, több centi hosszú, és vastag. mégsem lett bajom.
2012. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!