Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez nálam a pisilésse...

Miért van ez nálam a pisiléssel? (bőv lenn)

Figyelt kérdés
Amikor olvasok vagy hallok valamilyen pisihez kapcsolódó dolgot, vagy ha megmosom a kezemet, és vizet látok, (néha) rám jön egyszerűen a "pipilhetnék"... És megyek a WC-re, és am, tényleg kell... Meg van olyan, hogy próbáltam visszatartani, WC-zés közben, hogy kipróbáljam, hogy meddig tudom visszatartani, és nagyon de nagyon erős hasgörcs jött rám! Aztán elengedtem az izmaimat, és pisiltem, de akkor is fájt még egy kevés ideig! És amikor fekszem az ágyban, akkor is erős fájdalmat érzek a hasamban/nál. De ilyen nagyon erős, kibírhatatlan, volt egy időszak, amikor szörnyű volt. És nem vécézés miatt, rendszeresen megyek vécére, nincsenek ilyen problémáim. Miért van ez?
2012. márc. 11. 19:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Esetleg hólyaggyulladás? Vagy kezdődő inkontinencia. Bár az nem jár fájdalommal.
2012. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A fájdalom semmiképp sem normális, orvossal konzultálnék a helyedben.
2012. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

De nem is értem az egészet. Csak fekszek az ágyban, mert van olyan, hogy nem tudok/nem akarok még elaludni. Gondolkozok, elkalandozok a nap eseményei, vagy bármi máson, és akkor jön: iszonyú erős fájdalom! Csak hánykolódok az ágyban, múljon el, múljon el, a gyomrom fölött, vagy pont ott, kicsit mellette/alatta fájni szokott, nem a méhem körüli részen.

De még nagykorú sem vagyok, csak gyerek, tini... Egyébként van egy kisebb piros dudor OTT lenn... Tudjátok hol... Azt sem tudom miért van ott, menszesznél is, csak akkor nagyobb, de akkor is ha nincsen meg. Piros dudor, kicsivel erősebb folyás, ez kapcsolatban állhat a dologgal? A hasfájásról még nem, de a piros dudorról már szóltam anyunak... Félek, vmi bajom van, régebb óta van ez kb fél-háromnegyed éve, a hasfájás 1-1,5 éves kb.

Mi lehet ez? Gyerek vagyok még, nem nagyon értem: 12/L

2012. márc. 11. 20:11
 4/18 anonim ***** válasza:

miért nem szólsz a szüleidnek ?tudod néma gyereknek az anyja se érti a szavát:)

Mindenképp szólj és menjetek dokihoz!

2012. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem merek szólni... Nem tudom miért, de doki is mit tudna vele csinálni? Egyébként akkor fáj érdekesmód, mikor rágondolok egy bizonyos személyre, de utána is gondolok őrá, és akkor van úgy, hogy nem fáj... Túl stresszes vagyok?
2012. márc. 11. 20:24
 6/18 anonim ***** válasza:
figyi itt sok tünetet leírtál a fájdalomtól elekzdve a görcsökön át a dudorokig..ez nem stressz ez szervi baj lesz és nem tudom mitől félsz? Irány a doki ne féljél anyud csak nagylánynak fog nézni téged hogy bátor vagy és szóltál neki a tüneteidről!
2012. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, csak úgy félek szólni, tuti, hogy apu is meg öcsé is megtudná mi a bajom, meg van egy nővérem is, ő kedves aranyos, az apukám öcsém is az, de mégis olyan kínos lenne, ha már egész család tudná ezt... Mi van akkor ha az orvos férfi? Akkor mondjam el neki ezeket a tüneteket? Anya egyébként lehet visz gyerek-nőgyógyászhoz tavaszi szünetben a bizonyos "dudor" miatt... :'(

Olyan kínos ennyi idősen nőgyógyásznoz menni, és úgy félek, hogy valami bajom, van, meg méghozzá hasam is fáj, minden napon, suliban is nagyon sokszor, ülök, fekszek,állok mindenhogy! Olyan különös ez a fájdalom! Nem tudom miért nem merek szólni... :'(

2012. márc. 11. 20:33
 8/18 anonim ***** válasza:
Lemerem fogadni a szüleidet megkéred hogy a tesóknak ne mondják el,legyenek diszkrétek nem fogják szétkürtölni ez természetes.. A dokitól meg végképp ne parázz egy doki nemhogy egy 12 éves egy 20 éves lányra se úgy néz mint egy nő,hanem mint egy páciens..És mégegy, a férfi dokik sokkal normálisabbak mint a nők , nekem a nődokim is az:) Sajnos a háziorvosom most nem pedig egész életembe férfihez jártam! Szóval ez miatt se aggódj:)
2012. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj anyukádnak, és menjetek orvoshoz, mert ez csak rosszabb lesz. Ne félj a dokit nem érdekli a puncid, ő csak meggyógyít.
2012. márc. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szóltam, azt mondta a dudorra: szerinte csak a menszesznél, vagy a hasonló időszaknál megduzzadnak a nyálkahártyák és annyi.

Arról meg, hogy a punim fáj, azt mondta, hogy nem gondolok e szex dolgokra? (néztem :O... csak régebben volt olyan, hogy gondoltam ilyenekre, d mostmár egyre kevesebbet)

Mondom mostanában nem nagyon, csak régebben volt. Erre azt mondta, valami olyasmit, hogy, ha túl sokat gondolok ilyenekre, akkor a szex gondolatától, a punim fájni tud. Ennyi. Lehet, hogy tavaszi szünetben megyünk orvoshoz, de még nem tudom. Azt mondta még, hogy lehet allergiás vagyok valamilyen tusfürdőre. Szerintetek? :/

2012. márc. 29. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!