Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez nálam a pisilésse...

Miért van ez nálam a pisiléssel? (bőv lenn)

Figyelt kérdés
Amikor olvasok vagy hallok valamilyen pisihez kapcsolódó dolgot, vagy ha megmosom a kezemet, és vizet látok, (néha) rám jön egyszerűen a "pipilhetnék"... És megyek a WC-re, és am, tényleg kell... Meg van olyan, hogy próbáltam visszatartani, WC-zés közben, hogy kipróbáljam, hogy meddig tudom visszatartani, és nagyon de nagyon erős hasgörcs jött rám! Aztán elengedtem az izmaimat, és pisiltem, de akkor is fájt még egy kevés ideig! És amikor fekszem az ágyban, akkor is erős fájdalmat érzek a hasamban/nál. De ilyen nagyon erős, kibírhatatlan, volt egy időszak, amikor szörnyű volt. És nem vécézés miatt, rendszeresen megyek vécére, nincsenek ilyen problémáim. Miért van ez?
2012. márc. 11. 19:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha gondolsz szexuális dolgokra, attól nem fájhat a puncid. Ebbe ne nyugodj bele. Mindenképpen látnia kell orvosnak a puncidat.
2012. márc. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem fáj a puncid attól ha szexuális dolgokra gondolsz, hanem inkább kellemesen bizsereg. Nem ilyet érzel? Ha fájdalmat érzel a puncidnál, akkor mindenképpen orvoshoz kell menni.
2012. márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem kellemesen bizsereg.. fáj... de ma is fájt...
2012. ápr. 5. 14:53
 14/18 anonim válasza:

Fogadd meg az előttem szólók tanácsát, akik egyhangúan azt mondták, hogy orvoshoz kell menni!

De szerintem a legrosszabb helyen kérdezel ilyeneket, legalábbis én nem tennék ki ilyen személyes jellegű kérdést a netre, hogy mindenki olvashassa, hogy mik vannak a bugyimban :DDD Elég lett volna anyudat megkérdezni, de még az is jobb lett volna, ha a tesóknak mondod el :)

Gyógyulást kívánok!!!

2012. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves tegnapi 20:50-es válaszoló! Ez az oldal azért van, hogy bármilyen kérdést fel lehessen tenni, amit mástól nem mer az ember megkérdezni. Mivel ez a Nők egészsége menüpont, így nyugodtan írhat a Kedves Kérdező és bárki kortól függetlenül, a bugyija alatt lévő problémáiról!
2012. ápr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha fáj a puncid, mindenképpen orvoshoz kell menni! Ne akarjon anyukád mindet bemagyarázni, csak hogy el kerüld az orvost, mert ilyen panasszal nem lehet elkerülni! Ne aggódj, az orvost nem érdekli a puncid! Ő csak azért van ott, hogy meggyógyítson. Neki Te nem egy szép lány vagy, hanem csak egy beteg a sok közül!
2012. ápr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A tegnapi 20:50-es válaszolónak még annyit üzennék, hogy ez névtelen oldal, tehát senki nem tudja senkiről, hogy kicsoda. Így nyugodtan kérdezhet bármelyik lány a bugyija alatt lévő problémáiról!
2012. ápr. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Jó igazatok van, hogy nem vettem figyelembe, hogy milyen kategóriába írt, tulajdonképpen nem is az a lényeg, amit a végére írtam, hanem az, hogy el kell menni orvoshoz. Bocsi, nem akartam vele semmi rosszat, csak egy meglátás volt...
2012. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!