Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Itthon akarok maradni?

Itthon akarok maradni?

Figyelt kérdés
nem akarok suliba menni.Egy hónapja voltam beteg de a sulitól mostanába teljesen lefáradok.Péntekenként mindi alszok délután pedig sose szoktam.Jó tanuló vagyok 4-5,de olyan jó lenne itthon maradni mit csináljak?
2012. márc. 12. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha 8-ra jársz iskolába, már otthon is maradtál!
2012. márc. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
10re kell menni ma
2012. márc. 12. 08:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tavaszi fáradtság.Aludni órán is lehet.
2012. márc. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ó, a legtöbben nem szeretetből járnak iskolába és dolgozni, gondolom ez nem új információ.


Szerintem esténként feküdj le kicsit korábban, az csodákat tesz.

2012. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aj normális válaszokat légyszi
2012. márc. 12. 08:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyél multivitamint és sok zöldséget, gyümölcsöt, legyél kint minél többet a napon, levegőn, igyál sok folyadékot, sportolj és kitartás, hamarosan itt a tavaszi szünet. :-)
2012. márc. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
esténként nem tudok korábban lefeküdni mert akkor csak forgolódok.Még mindig azt kérdezem hogy hogy maradjak itthon
2012. márc. 12. 08:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj el a háziorvoshoz, mondd el neki, hogy milyen fáradt vagy, elküld egy vérvételre és talán igazolja a mai napodat is. :-)
2012. márc. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ja de ezt anyuval is megkéne beszélni.legalábbis nálunk így megy
2012. márc. 12. 08:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülj hogy délelőtt jársz, mostanra már az óráid felén túl lennél. Én délutános vagyok ebben a hónapban és az tényleg sz*r mert délután nagyon elfáradok, nem tudok figyelni, majd elalszok az órákon. Nekem sincs kedvem menni. :(
2012. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!