Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék erősebb...

Hogyan lehetnék erősebb idegrendszerű (túlérzékeny? ), nem akarok egy gyenge ember maradni, vagy bevállaljam, hogy ilyen vagyok, akkor megkönnyebbülnék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ezért nincs társaságom, mert az emberek kerülik az ilyen jellemeket, folyton zavarban vagyok csak sokára oldódom fel, viszont az első benyomás az amitől egy embernek

később keresik a társaságát. Azt mégsem mondhatom bemutatkozás után, hogy ne ítélj elsőre.


2011. márc. 7. 12:56
 1/7 A kérdező kommentje:
(32N)
2011. márc. 7. 12:58
 2/7 anonim ***** válasza:

olvass személyiségfejlesztő könyveket

Feldmár András írásait különösen ajánlom

[link]

2011. márc. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 katii válasza:
Vannak jó megoldást kínáló táplálékkiegészítők, amik felszabadultabbá tesznek, mellékhatások nélkül. Tudok javasolni ilyet.
2011. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kiegészítő, mi az?
2011. márc. 8. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
A túlérzékeny/gyenge idegrendszer/ gyenge ember... kijelentésekkel tessék óvatosan bánni. Itt árnyalatnyi megoldások lehetnek egy ember jellemének feltérképezésekor. Egy túlérzékeny ember nem biztos, hogy gyenge.
2011. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazad van...inkább túlérzékeny és gátlásos vagyok, amit a múltból hoztam azt hiszem.Emiatt érzem a gyengeséget, hisz emiatt nem megyek bele a dolgokba és nem tudok erősödni.

köszönöm a válaszokat.

2011. márc. 9. 10:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki vagy? -Egy gátlástalanabb partner tudna segíteni "belevinni a dolgokba..."
2011. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!