Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrsövény ferdüléstől fájhat...

Orrsövény ferdüléstől fájhat a torok folyamatosan? Reggel jobban, napközben kevésbé, de fáj. ?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 12. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem nem,mert semmi köze az orrsövényferdülésnek a torkodhoz,de egy jó tanács: Menj el dokihoz,lehet hogy csak a torkod van begyulladva.
2008. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Se a gégész se a belgyógyász nem lát semmit. Az egyik szerint a ferdülés okozza,a másik szerint a reflux (sav) is okozhatja,de a savlekötővel sem szűnt meg....
2008. ápr. 12. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem fájhat olyan szinten értem hogy ugye a szádon veszed jobbára a levegőt,és ezért gondolnám.
2008. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az orrsövényferdülés megnöveli a fertőzés kockázatát. Akkor pedig fájhat a torkod...

Hány éves vagy? 22 körül már meg lehet csináltatni az orrodat. Kérdezd meg az orvost, hogy milyenek az esélyeid. Ha jók, akkor mindenképpen érdemes.

2008. ápr. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Naa a sok okos...! :-)

Mondd csak, miért kéne valakinek 22 éves koráig várnia??? :-)

2009. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: mert addig hiába végzik el a műtétet, visszanő.
2009. aug. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy én is ezzel a betegséggel szenvedek már 5. éve, és igen, fájhat ettől a torok!
2009. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyértelműen IGEN! Nekem ugyan ez van sajnos :S Ha nappal figyelsz is rá, hogy ne a szádon vedd a levegőt, éjszaka automatikusan vagy hogy is mondjam, de nyitva van a szád mert nem tudsz normálisan levegőt venni. Ezáltal kiszárad a szád, elszaporodnak a bacik és tádááá.. 18 éves kor felett meg lehet műttetni. Nekem már kevesebb, mint egy 1 év :)
2010. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!