Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ecsetelem a futószemölcsömet...

Ecsetelem a futószemölcsömet két hete, azóta ha valami hozzáér, sikítani tudnék a fájdalomtól. Ez normális?

Figyelt kérdés
A kencefice neve Egaver,két hete kezelem vele a futószemölcsömet,első napokban csak akkor csípett,mikor bekentem vele,most viszont szinte állandóan.Látszik hogy készül "elhalni" de k.rvára fáj ha hozzáér a ruhám vagy vmi..ennek így kell lennie, vagy rohadt gyorsan hagyjam abba?
2009. jún. 10. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát biza ez velem is így volt, olyan viaszszerűvé vált felkenés után és "meghalasztotta" a bőrt, ami le is jött rétegekben, DE! hiába csináltam kis pálcikával, nem csak az a kis bőrkeményedésszerű szemölcs jött le, hanem körülötte az egészséges bőr is, ami rettenetesen fájt és már szinte a húsomig hatolt, a luk, a szemölcs még nem halt ki, a töve még megvolt :(

Szóval én rengeteget szenvedtem vele, le kellett ragasztgatni is, de a végén nem használt semmit.

Nem tudom, van-e olyan, akinek ezzel sikerült...

2009. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
testvéremnek is volt hasonlo problémája. neki duofilm volt, h a keze belső felén, tehát egéész érzékeny területen jelentkezett sok futószemölcs. úgy marta neki, hogy abba is hagyták. hatásos volt, de nagyon fájt neki. orvs aztmondta, hogy fáj bizonyos mértékben, meg mar de nála valamilyen allergia is lehet...
2009. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat! Akkor inkább abbahagyom :S
2009. jún. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!