Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már egy hete-másfél hete úgy...

Már egy hete-másfél hete úgy fáj a hátam hogy megőrülök. Alul gerincem környékén. Mégpedig akkor amiker legugolok, lehajlok valamiért és erőt fejtek ki pl: valamit felemelek vagy leteszek. Mitől lehet ez? 14F

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Benned a valasz, ontkontroll!

Rossz tartas, mozgasszegeny eletmod, tehat tobb okozoja is lehet, ezert orvosi kivizsgalasra menj el!

2012. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A válasz tényleg benned van, de nem úgy, ahogy az első gondolja. Mi a fene ő, látnok? Röntgenszeme van? Mert anélkül még egy orvos sem diagnosztizál. Vagy legalábbis vizsgálat nélkül nem. Nem lehet elbagatellizálni a dolgot a rossz tartással. El kell menni orvoshoz.
2012. márc. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem emelted meg magad, lehet egy rossz mozdulattól is, de nem ártana elmenned a háziorvoshoz, majd ő megnézi és továbbküld ha szükséges orthopédiára, vagy reumatológushoz.
2012. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de azt is mondták hogy hirtelen növök ami nincs kizárva hisz 176 cm vagyok kb. és a térdem a csípőm is nagyon fájt egy ideig és utána elmúlt.
2012. márc. 12. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:

15:56

SMiert mit irtam, ami ennyire nem elfogadhato? EGy rossz tartas is okozhatja ezt, de egy felfazas is, sot egy kisugarzo fajdalom is lehet stb.

Orvosi kivizsgalast javasoltam! Ha azt mondom, hogy megemelted magad, es ez nem tortent meg, tehat megemelted magad dragam, kezdjel el szedni fajdalomcsillapitot, es vitaminkapszulakat, akkor jogos a kritika!

2012. márc. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!