Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli babánál...

Másfél év körüli babánál normális, hogy egy percig nem marad meg az ölemben, etetés közben össze-vissza forgolódik, ha szólok neki valamiért sokadszori szólongatásra figyel csak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 22:29
 1/4 Kerria ***** válasza:

Próbáld meg etetőszékben etetni.


Valószínűnek tartom, hogy már kényelmetlen neki az öledben.

Ezenkívül izgalmasabb a világ is amióta tud járni, ez is okozhatja.

2012. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én 13 hónapos kisfiam is ugyan ezt csinálja!
2012. febr. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Próbáld meg etetőszékben etetni.


Valószínűnek tartom, hogy már kényelmetlen neki az öledben. "


Félreérthetően fogalmaztam,ha ölbe veszem nem marad meg,hanem csavarja ki magát,ha etetőszékben etetem össze-vissza forgolódik közben,lehetetelen külön szórakoztatás nélkül megetetni.



Attól félek,hogy hiperaktiv lesz,mint a nagyobb tesója,mert ő is ugyanezeket csinálta ennyi idősen.

2012. febr. 4. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém ugyanezt csinálja, másfél éves, közben énekelni kell neki, vagy mondókázni, és akkor egy rövid ideig nyugton marad. Illetve ha egyedül ehet, azzal leköti magát, adj a kezébe egy kanalat, próbálkozni fog, nem fog unatkozni, és még büszke is lesz magára, hogy már milyen nagy, és ügyes! Te pedig egy másik kanállal segíts neki, hátha beválik!
2012. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!