Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél hónapja összejöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja összejöttem egy különleges fiúval. Imádok vele beszélgetni, vagy csak csendben sétálgatni, de valamiért mégis nagyon hidegnek érzem őt. Van esélyem arra hogy szeressen?

Figyelt kérdés

Nem nagyon csókolózunk, és igencsak kimaradnak a simogatások, vagy elmélyültebb egymásra pillantások. Nem vagyok egyébként egy romantikus alkat, de ez az egész olyan merev, és robotszerű, így tudnám leírni. Ha csinosabban öltözöm fel, vagy bevetek némi erotikus alűrt az is teljesen hidegen hagyja (még nem feküdtünk le, de nem is nagyona kartam kezdeményezni), pedig mástéren meg annyira tele van szenvedéllyel a mindennapok iránt hogy az fantasztikus. A dolog másik oldala, hogy az ismerőseim akik bemutattak minket egymásnak óva intettek tőle. Állítólag nagyon elszédíti a csajokat egy éjszakára, aztán kegyetlenül koppintja őket. Szóval semmi pozitív híre nem volt, velem mégis ennek a totál ellentétje már kétségbeejtően. Magamban keressem a hibát, vagy tényleg vannak ilyen érinthetetlen fiúk?


23/L


2009. márc. 21. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel veled másképpen viselkedik, mint az előző "barátnőivel",úgy gondolom,hogy téged valóban szeret/esetleg szerelmes.Az is lehet (mivel írtad,hogy egyéjszakás kapcsolatai voltak csak),hogy még nemigen volt szerelmes, és ismeretlen neki ez az érzés, nem tud vele mit kezdeni.Ha így van, akkor biztosan egy idő után feloldódnak az ilyesfajta gátlásai.
2009. márc. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ő sem érinthetetlen, szerintem csak sebzett lehet. szenvedélyes, azaz életvidám, csak ha a gyengédebb érzésekre kerül a sor.. talán rossz emlékei vannak. vagy talán egyáltalán nincs is szüksége lelki kapcsolatra.. puhatolóznék múltjával kapcsolatban, akármilyen indiszkrétnek is tűnne.
2009. márc. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha magától nem simogat, akkor csináld te :)

Előbb-utóbb biztosan viszonozza.

2009. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!