Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a fülem! Mennyi esély van...

Fáj a fülem! Mennyi esély van arra, hogy elmúlik magától?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt fájt a fülem. Mire haza értem elmúlt...gondoltam nem megyek dokihoz,na meg el is aludtam. Most megint nagyon fáj. Infralámpával próbáltam melegíteni meg csináltunk meleg sót és azt raktam oda,de nem használt. Érdemes holnap elmennem vele háziorvoshoz?

Gyerekkoromban sokszor felszúrták a fülemet. Elég kellemetlen élményeim vannak a fül orr gégészetről. :|

Ha csak huzatot kapott a fülem...akkor elmúlik a fájdalom?


2012. márc. 12. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Erzekeny ez a szerved! NEm voltal megfazva, nincs rossz fogad, tehat az okat kellene kideriteni, mivel igy a lampazhatod, de megszunni a fajdalom nem fog. Kovirozsa zselet vigyel be a fulbe, es tegyel ra meleg sot!
2012. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1,5 hónapja voltam fogászati ellenőrzésen. Nem hinném,hogy azóta lenne rossz fogam. És megfázva sem voltam.
2012. márc. 12. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!