Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan gyorsíthatom fel a...

Hogyan gyorsíthatom fel a szemölcseim leszedetése utáni seb gyógyulását?

Figyelt kérdés
Le lett (valami elektródás módszerrel) véve az államról 1 és a nyakamról 4 szemölcs (nem ilyen vírusos, hanem olyan ami barna ( olyan színű mint az anyajegy, de nem az), és erős napfény hatására alakul ki, az egyik szőrös szemölcs volt), és egy hónapja volt a beavatkozás. Azóta a kezdeti mélyedés (ahol a szemölcsök voltak) már eltűntek, és egy vonalba került a bőröm vonalával, de a színe nem olyan mint a bőré a nyakamon/államon, hanem sötétebb és fényes (mint egy seb utáni bőrfelület). Ugye el fog tűnni teljesen a helye? És kb mennyi idő kell neki, és hogyan lehet gyorsítani, segíteni az eltűnést (gondolok bármiféle gyógyszerre, krémre, kezelésre, egyéb beavatkozásra)?
2009. jún. 11. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is le akartam szedetni, de a bőrgyógyászom azt mondta, hogy majd menjek vissza ősszel vagy télen, mert ilyenkor, amikor itt a meleg és a napfény, nem csinálnak ilyen műtétet azért mert nem gyógyul be szépen a seb. Lehet, veled ez történt. Bár nem biztos. Csak azt mondom, amit nekem az orvosom.
2009. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En Aloe First spret hasznalok a sebeimre, meg VitaMerfent- de ezt sajnos kivontak a forgalombol,ugyhogy Bepanthen kenocsot vehetsz helyette.
2009. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!