Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik míg elindul...

Mennyi időbe telik míg elindul a piros csík? Az összes erem olyan színű lesz vagy csak egy? Hol nézzem a csíkot?

Figyelt kérdés
Beleléptem egy rozsdás szögbe 2 órája. Nem ment mélyre egy minimálisat vérzett csak a nagy lábam ujja alatti "párnácska". Mire számítsak? Milyen színt kell nézzek és mennyi idő míg az elindul? Mindenki piros színről beszél, de hallottam már hogy az nem is piros, hanem fekete.
2012. márc. 15. 13:05
 1/5 Jubilee ***** válasza:
100%
Én a helyedben elmennék a baleseti sebészetre. Egy tetanusz oltással megelőzhető a fertőzés.
2012. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kérném, hogy a kérdésre válaszoljatok.
2012. márc. 15. 14:50
 3/5 Jubilee ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszoltam. Arra nem tudom a választ, de keress rá google-ben. Jót akartam neked, hogy nehogy bajod essen!
2012. márc. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig az első válasz a helyes válasz erre a kérdésre, még ha nem is úgy tűnik elsőre. Babona helyett használd az orvostudományt, mert egyszerű és biztonságos, ha időben veszed igénybe.
2012. márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tévhit az, hogy a tetanusz fertőzésnek a felfele induló piros csík a tünete. Tetanusz fertőzésnél a tünetek 5-15 nap után jelentkeznek, fejfájással, lázzal, izomgörcsökkel. Ha nem kezelik 3-ból 2 ember belehal. Nincs semmilyen piros csík, az a baktériumos fertőzéseknél van.

É a helyedben beneveznék egy tetanusz oltásra, ha az elmúlt egy évben nem kaptál más ok miatt és nem várnám a "piros csíkot".

2012. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!