Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aranyeres csomóval muszáj...

Aranyeres csomóval muszáj orvoshoz fordulni vagy elmúlhat magától?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

aranyérböl van belső,külsö.

elmúlni nem fog,max panaszmentes.

2012. márc. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az enyém külső, mivel a tükörben látom is, kb. borsó nagyságú. Igazából fájdalmat, vérzést nem okoz. Orvoshoz fordulni viszont kellemetlen lenne számomra ilyen panasszal.
2012. márc. 15. 23:26
 3/12 Diavolino44 ***** válasza:
Nekem is pont most jött ki a múlt héten. Én nem voltam vele orvosnál. Vettem nedves törlőkendőt amilyet a babák is használnak meg egy krémet. 3-4 nap után nem fájt most már teljesen visszament.
2012. márc. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

ne legyen.

annyi beteg fordul ilyen problémával hozzá.

és hidd el, adni fog kúpot ( a belsőre) és kenőcsöt (a küldőse)

am ha van biotrón lámpád az is segíthet

2012. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért érdemes lenne elmenni az orvoshoz.Rostos ételek ajánlottak, kerülni a felfázást.Külsőleg segíthet a FLP Firstje, Gelly (zöld)kréme, vagy a Lipse
2012. márc. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint le kell küzdenem a gátlásaimat és orvoshoz kell fordulnom. :(

Az a gáz, hogy 25/F vagyok, nem hiszem, hogy gyakori lenne még ebben az életkorban ez a betegség.

2012. márc. 15. 23:36
 7/12 anonim ***** válasza:
Rostos ételeket egyél (zöldség, gyümölcs, teljes kiőrlésű kenyerek). Nagy mennyiségű száraz ételek felejtsd el. Ha jön a székelési inger, menj azonnal wc-re, mert a tartogatás is káros. Ráadásul, ha nem kell erőlködnöd, az is jó. Ne ülj le hideg dolgokra, és ne fürödj hideg vizes medencében a későbbiekben (inkább a langyos vizesre szavazz). Ha ülőmunkát végzel, állj fel óránként, és mozogj 2 percet, mert így jobb lesz az áramlás az erekben.
2012. márc. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
viccelsz? én 18 éves lány vagyok, és hagy ne mondjam mitől lett :( de nem az én hibém, hanem ilyen a testem
2012. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vok. 23 évesen kértem a házi dokitól kenőcsöt és krémet erre a problémára. Végül nem használtam, elmúlott. Nekem egy kiadós hasmenéses időszak okozta.
2012. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nekem szerintem az ülőmunka és a fehérje-diéta együttes hatásától alakult ki.
2012. márc. 15. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!