Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Három napja be van gyulladva...

Csokinyuszi91 kérdése:

Három napja be van gyulladva a jobb kezemen a középső ujjam. Bármit csinálok vele nem akar elmúlni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem ütöttem meg, nincs rajta vágás, nem a körmömnél gyulladt, hanem az alsó és középső ujjpercnél. Mozgatásra nagyon fáj és elég nehézkes, már ha meg is tudom mozdítani. Tegnap este pedig kifakadt a hajlatnál és folyt belőle a genny, tettem rá vizes ruhát de ma reggelre sem történt változás. Nem tudom mitől lehet ez, a kérdésem már azért is fejfájást okoz, mert száraz ekcémám van és a tünete pont ezen az ujjamon jellemző. Létezik, hogy e miatt gyulladt be? Nem hiszem hogy ízületi gyulladás, mert az nem ilyen. Mit tehetek ez esetben? Vagy ha valakinek van-volt hasonló akkor mi lehet ez?

2012. márc. 16. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a szárazságtól berepedt a bőr, és felül fertőződött. Tegyél rá párakötést, hogy kiszívja a maradék gennyet, gyulladást, nehogy a gyulladás rámenjen az izületeidre.
2012. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
orvos még nem jutott eszedbe? mindíg megdöbbenek,az emberek szenvednek hetekig és amikor már tök szar állapotban vannak akkor mennek el az orvoshoz
2012. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!