Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a szemem alatt egy...

Nagyon fáj a szemem alatt egy pont. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
13/ lány

2012. márc. 16. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Emesztesed rendben van? Nem szoktak lenni mas tuneteid, fajdalmaid, amit esetleg figyelmen kivul hagytal? NEm utotted meg?

TE ezzel igy kezdeni semmit tudsz, viszont a szem a lelek tukre, tehat ez egy belso elvaltozasnak is lehet a tunete, igy jelez a szervezeted pl. tehat orvoshoz kell menned ezzel.

2012. márc. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amit tenni tudsz, hogy tejben fozol kamillat es azzal borogatod, ez enyhiteni fogja a fajdalmat, de az okat megkell talalni, ezert menjel egy kivizsgalasra, ahol a zt kideritik.
2012. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Begyulladt kis csomóra gondolsz ami fáj és viszket?

Az jégárpa. Borogatni kell kamilla teával.

A leghatásosabb, ha este lefekvéskor teszel rá egy kis gézdarabot, amit előtte kamilla teába mártottál. Teszel rá kívülről egy zacskót és rákötöd, majd egész este rajtahagyod. Ha nincs kamilla teád, akkor nedves géz is jó, de a leghatásosabb kamillával.

Néhány kezelés után elmúlik. Ha nem javul, akkor menj el szemészetre és ott adnak rá krémet. Nekem rengetegszer volt árpám.

2012. márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
laptopoztam és egyszer csak elkezdet fájni.....nem szokot fájni semmim én talán még arra tudok gondolni h éjszaka álmonba megütöttem...de anya azt mondta h be van dagadva is...
2012. márc. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!