Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért van...

Miért van ez? Miért van kedvem ezekhez? Csupán kíváncsiság?

Figyelt kérdés
Megpróbálom röviden elmagyarázni. 15 éves vagyok, úgy egy hónapja rákattantam a Skins c. sorozatra. Azóta teljesen megváltoztam. suli után állandóan bezárkózom a szobámba viszont nem csinálok semmit max. zenét hallgatok, nincs kedvem semmihez: se tanulni, se tévézni stb helyette inkább csak bulizni lenne akarok, állandóan (szoktam is bulizni, csak suliidőben ugye ritkábban). Sokat gondolok arra milyen lehet drogozni illetve nyárra tervezem, hogy kipróbálom. Ez a sorozat miatt van? Ezelőtt sose gondoltam arra, hogy ilyesmit tegyek viszont most nagyon hajt a kíváncsiság, hogy kipróbáljam ezt a 'hajnalig bulizok és drogozok' dolgot. Legyetek szívesek értelmes válaszokat írjatok, köszönöm.
2012. márc. 16. 12:59
 1/7 anonim válasza:

wáááá

velem dettó u.ez van, úgyhogy sztem tuti a sorozat hatása (bár nekem már néha ezelőtt is voltak ilyen gondolataim csak ritkábban)

A kíváncsiság nagy úr (engem már sok hülyeségbe belevitt), de szerintem nem éri meg...

Ha valakinek lenne értelmes magyarázata annak én is örülnék.

2012. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

én is ugyanígy vagyok,szerintem ez a sorozat miatt van

bár én ugyanúgy tanulok,de egyre többször gondolok én is ,hogy milyen jó lenne most belecsöppenni egy skins-es buliba.Már várom a nyarat nekem is vannak hasonló terveim. De szerintem a kíváncsiság a tinédzser kornak is betudható

16/L

2012. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:)
2012. márc. 23. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:
kíváncsiság, kontroll hiány, hülye, értelem nélküli sorozatok. Egyszerű, mert nem erőlteted meg magad se agyilag, se lelkileg, se testileg és nincs semmi értelme.
2012. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Veleme is ugyanez volt,amikor rákattantam arra sorira.De már 10 évesen tudtam,hogy se cigit,de drogot nem érdemes még kipróbálni sem,mert már az első használattól függőség alakulhat ki!!!Meg hát jó bulit tudatmódosító szerek nélkül is lehet élvezni,én azt mondom hiába csábít ne próbáld ki.Én se tettem és nem bántam meg,nem érzem h. kimaradtam volna bármiből.
2012. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én most vagyok 22/f..nem a sorozat hatására de 15 évesen elkezdtem drogozni...először csak füvet szívtam mint általában mindenki aztán jöttek a keményebb dolgok is speed, extasy, hasis, kati.... és ezek miatt mert ilyneeket használtam 6 évig bár főleg csak füvet a szintetikus drodokat 3-4 hónapig használtam voltam elvonón ezek miatt a szerek miatt szinte megzavarodtam amikor nem csináltam olyan szintre csúsztam h eladtam az egyetlen aranyláncomat a ps-emet szóval számomra fontos dolgokat..elvesztettem a barátaimat a drogok miatt amiatt amilyen ember lett belőlem miattuk mert a drogok megölik a lelkedet és eltorzítják az életszemléletedet ezért NEM ÉRI MEG... egyszerűen nem már nem használok semmit de tönkre tettek ezek a szerek mentális problémákat okoztak nálam amik miatt az elmúlt 3 éveben beteg vagyok fél évenként Depresszió,Öngyilkos gondolatok,Agorafóbia...én azt mondom h egy sorozat miatt nem érdemes kipróbálni a drogokat mert olyan jó bulinak tűnik hát nem az egy emberi roncsot csinál belőled...én csak azt tudom mondani h ha van egy kis eszed messze elkerülöd az ilyen embereket és főleg TE nem válsz olyanná..hát ennyi
2012. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele:D nekem is megfordult a fejembe hogy mi lenne ha...? De szerintem a sorozat miatt, más nem lehet:) a drogot ne próbáld ki(fiatal vagy)!:$$
2012. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!