Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most már lassan kezd idegesíte...

Most már lassan kezd idegesíteni, hogy ahányszor kiírok egy kérdést, állandóan privátban Béky Lászlót reklámozzák. Miért? Ennyire nem megy neki?

Figyelt kérdés

Járok már természetgyógyászhoz, sőt egyetemet végzett főorvoshoz, és (nem írok nick neveket), de nagyon nem szeretem ha privátban nyomulnak és hirdetik Béky Lászlót.

Tisztelője vagyok én is Béky úrnak, de ez a állandó nyomulás nem tesz jót a hírnevének. Olyan szaga van az egésznek, mintha Béky úr embereket fizetne azért, hogy őhozzá tereljék a beteget.


2012. márc. 16. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudtam azt, hogy te valojaban milyen kezelesre jarsz, hiszen maga a betegesedrol irtal, igy nem regen veletlenul a Beky urat hallgattam, akinek valoban regi tiszteloje vagyok, s mivel emlekeztem arra, hogy pontosan a te tuneteddel kapcsolatosan tartott beszedet, ezert mertem ezt privatban felajanlani neked!

Nem tudhatom, hogy hogyan elsz, milyen korulmenyek kozott, mivel itt a forumon nagyon sokan kernek segitseget azert, mert nincs penzuk megfizetni egy termeszetgygogyaszt, de mar az orvostol-orvosig jaras sem segitett nekik pl., s egy ilyen embernek soha nem fog artani egy termeszetgyogyasznak az eloadasa, ami tunetekrol es gyogyulasrol szolnak, aminek a kezeleset az etrendje megvaltoztatasaval is megtudja oldani.

TEhat kedves kerdezo, nem akartam megbantani kedves szemelyedet, tehat megnyugtatlak, hogy senki nem fizet le senkit, s hidd el, hogy vannak meg emberek, akik ingyen segitenek, es nem a penz az, amiert megmozdulnak, vagy segitenek.

2012. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"ahanyszor kiirok egy kerdest"

BEnned a gyogyito ERo! Egyebkent az idegesseg is artalmas lehet, az ember eletevel nem feltetlenul jar egyutt a betegseg. TEhat egy tunet elindit "valamit",s ha annak az okat nem talalod meg, akkor mar futni fog, mint a futozapor pl.

A fajdalom tunet, a szervezeted jelzese, tehat nem bir, nem visel el valamit, igy jelzi, hogy valtoztatasra van szukseged, ez leeht az etkezes, de az eletmododban is.

Lehet orvos, professzor, de ha ezt te nem ismered fel, es nem teszel erte, leeht barmilyen egyetemet vegzett tudos, rajtad segiteni nem tud, csak kezelni, utmutast tud adni, de neked kell azokat elvegezi, valtoztatni is!

2012. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Idegesség az van bőven, pláne, hogy több mint 8 hónapja kezelnek és semmi javulás. Előtte kevesebb idegesség, stressz volt, de most, hogy látom szinte minden eredménytelen, kezdek bepánikolni ...


Kedves válaszoló szerintem te az E. betűs nick vagy, ha igen, nem rád gondoltam. Kb. ez a 6. privát email amit kapok ...., mindegyik Béky urat ajánlja. Ez bosszantott fel.

2012. márc. 16. 17:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként túl a negyedik X-en tisztában vagyok egy-két dologgal, ok és okozattal és tudom, hogy mindenért az agy és a gondolkodásmód a felelős. Fiatal korom óta az alternatív gyógymódokat részesítem előnyben, de most valahogy nem működik semmi ...
2012. márc. 16. 17:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen ezek szerint valoban en nem lehettem, mivel eleg hatarozottan irom azt, amit elmondani akarok, tehat ismetelni onmagam a gyakorlatban sem szoktam.
2012. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

TAlan ha irnal a betegseged torteneterol, mikor indult el, s hogyan folytatodott ez pl. akkor szivesen segitek.

Mostanaban a vizcsapbol folyik, hogy mereg, es sav, es mindenfele vackokat etetnek az emberrel, holott egy sima testet, errendszert siman atlehet tisztitani, zoldsegekkel, es az elfogyaszott elelemmel, amit naponta magunkhoz veszunk pl.

TEhat mar egy ilyen tisztitasnal ha veletlenul a suru ver, a zsiros ver okozott valami tunetet, akkor mar az megszunni fog, hiszen ez mar fajdalommal jar, s nem beszelve a kivalaszto szervekrol, amik talan nem megfeloen mukodnek, akkor leeht besegiteni a munkajukban, szinten etkezessel, zoldseggel, es gyogynovenyekkel. TEhat ez egy folyamat, amit atallitani kell, es minden felelem nelkul, tehat fontos, hogy bizzal abban, amit vegzel, es elfogadd azt, hogy eredmenyes munkat vegzel, es tunetmentes leszel! Tudodd az idegesseg a belso felelem, a bizonytalansag az ujra ujabb tunetet fog produkalni, hiszen allandoan egy feszultseg allatt vagy, ami lelkileg megterhelo, s biztosan tapasztaltad, hogy kozben gyengulsz, nem tudsz ugy teljesiteni mint elotte, tehat egy ujabb felelem, hogy ez miert van igy, egy ujabb bizonytalansag, s mivel 40 eves vagy, bizonytalansag a jovovel kapcsolatosan, hogyan fogsz igy elni stb.

TEhat javasolnam, hogyha ugy erzed, akkor irj a betegseged torteneterol, mikor es hogyan kezdodtek ezek, hiszen mar idegileg teljesen kivagy borulva, ennek pedig valoban minden, de jo vege nem lesz.

2012. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Alternativ" gyogymodok!

Letezik egy olyan, hogy test-lelek tisztitasa! Ezt kellene neked elvegezni. Volt egy esetem, ahol egy tanult, egyetemet vegzett ember felig lebenult, orvosok lemondtak rola, vagy a masik esett, amikor egy harom gyermekes anya jarni nem tudott, szinten a mento vitte-hozta, influzio, erosites stb.

Igy kerultek velem kapcsolatban, hiszen orvosok lemondtak roluk, az orvostudomany ezekben a helyzetekben tehetetlen volt.

Tundodd kell, hogy mindket esetben egy egesz orszag gyogyitojat kerestek fel, kulonbozo gyogyszereket kaptak, amik nem mutattak javulast, viszont az allapotuk romlott!

Elfogadtak azt amit tanacsoltam, tehat itt a lelkitisztitas az elso lepes, amikor az elmenket "takaritjuk" ki. Ehhez ido kell, tehat egyedullet, amikor onmagunkkal nezunk szembe!

Ez nagyon sok embernek nehez, hiszen szembesulni azzal a tennyel, hogy onmagunknak artottunk, Mi voltunk a hibasak, rossz lepest kovettunk el, ez nem egyszeru, sot egyfajta lelki fajdalommal, megalazassal is jar egyutt, de itt mar eljut egy szemelyiseg odaig, hogy felismerte azt, hogy: igen, onmagam hibaztam, itt most valtoztatnom kell, tehat vannak tulajdonsagok, emberi szokasok, gondolatok, ennek van nagyobb fontossaga, hiszen az arto gondolatoktol kell megszabadulni! Elfogadni az elettel egyuttjaro hullamavolgyeket, hullamhegyeket, s nem elegtelennek lenni, hanem tudni kell ezeket elfogadni, tanulni belole, aztan tovabb lepni.

Az embernek szuksege van arra, hogy celja legyen, mivel jelenleg "megbotlottam", serulest erzek, de celul kell kituzni, hogy: felalok, es tovabb haladok, ez barmennyire kilatastalannak tunik, de ugy kell erre tekinteni, hogy ez egy ideiglenes allapot, tehat bizom onmagamban, a sajat eromben, s ezek mar pozitiv gondolatok, ami segiti az utadat, hiszen a gyogyulasfele indultal el, igy az ongyogyito folyamatot mar beinditottad.

Fontos, hogy soha ne masokat okolj azert, amit a sajat eletedben elszenvedtel, tehat a regi rossz emlekekre ne gondolj, s ne erezz haragot senki irant, mivel mar maga az erzes, mint "harag", egy artalmas reakciot valt, szinten a felelem, a szorongas. Ezeket talan vizsgald meg, es radobbensz arra, hogy van ebben igazsag!

Tudod lehet etkezni nyugodtan, amikor elvezem azt, hogy eszem, es szivesen fogyasztom azt, az elfogyasztott etelre koncenrallok, ami elottem van, igy az taplalo elelem lesz, viszont lehet etkezni ugy, hogy a gyomrom ideges, az agyam a regi atelt esemenyek korul forog, vagy a jelenlegi napi gondok korul, tehat az etelt elfogyasztom, de mivel az agyam, a gondolataim mashol jarnak, ezert mar az etel artalmas lesz, mivel az emsztesednel fognak problemak jelentkezni, ezert van az, hogy az emesztesi tuneteknek is van fizikai, es lelki okozoja, az utobbi, mint irtam, lelki ok fogja kivaltani, tehat a tunetnek az okat itt kell keresni.

Azert irtam ezt igy le itt a forumon, mivel nagyon sokan szenvednek hasonlo emesztorendszeri betegsegben, tehat erdemes lennek elmeditalni azon, hogy valojaban mi is lehet az oka ezeknek a tuneteknek, hiszen mindennek oka van, es ezert egy orvos, a gyogyszer segiteni nem fog, mivel egy ember onmaga valamit rosszul csinal, tehat megkell keresni onmagaban az okot, es azt felszamolni!

Egy emberi szervezet nagyon eros! Viszont ha mar lelekrol beszelunk, akkor ismerjuk fel, valojaban Mi onmagunk vagyunk a LELEK, aki a testunk, szervezetunket hasznaljuk arra, hogy elni tudjunk!

Az vagy, amit megeszel, es ahogyan gondolkozol!

2012. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

100%-ban egyetértek a leírtakkal kapcsolatban, tudom, hogy a lelkem betegített meg, sőt tisztában vagyok a lélek és a test kspcsolatával. Ha a lalkem beteg, akkor előbb-utóbb a testem is megbetegszik és fordítva.

Elméletben sokmondent tudok de kivitelezni nem olyan egyszerű, legalábbis most úgy érzem egyedül nem megy, gyenge vagyok hozzá, úgy mentálisan mint fizikálisan.

Köszönöm, hogy írtál!

2012. márc. 17. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!