Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdhetek ezzel a bőrrel?

Mit kezdhetek ezzel a bőrrel?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen az arcom jelenleg. Tavaly novemberben jelentkeztek először aknés panaszok. Egy hónapig jártam bőrgyógyászhoz. Beszedetett 3 doboz antibiotikumot, majd szteroidokat akart adni. Ezután otthagytam.

Elmentem egy a környezetemben elismert kozmetikushoz. 2 nyomta ki az arcom( nagy kezelés)vmit hauschkás termékeket használtam. Most itt tartok és elegem van. Már csak pár darab akne van a bőröm alatt, ezek hegek (?) Nem tudom mit tehetnék. Tanács?


2012. márc. 16. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Rendszeresen mosd le az arcod kímélő szappannal, használj bőrradírt.Ne nyomkodd a pattanásaidat. Ne egyél csokoládét, sajtot, diót, és zsírban sült, jódban gazdag,/jódozott só, spárga,tengeri moszat, kagyló/ és hormon tartalmú/marhahús, máj, vese/ ételeket. Készíts pakolást: 2-3 aspirint törjél össze, keverd egy kis mézzel. Tedd a pattanásaidra, hagyd rajta 15-20 percig, utána mosd le langyos vízzel. Használj A vitaminos, hámosító kenőcsöt.
2012. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendszeresen mosok arcot HAUSCHKÁS termékekkel 100%-ig természetes alapanyagú dolgok ezek, NINCSENEK pattanásaim. A képen hegek vannak(legalábbis é annak ítélem meg) Egészségesen érkeze, tiszító teákat iszom. Szval ne haragudj, de nem ezekre az általános dolgokra vagyok kíváncsi. 20 éves vagyok már nem egy felelőtlen 14 éves tini aki, össze-vissza nyomkodj magát.
2012. márc. 16. 17:48
 3/4 anonim ***** válasza:
a hegekkel nem tudsz mit csinálni, a hegek maradnak, viszont a pirosságot lehet enyhiteni, mert a képen úgy tűnik elég piros, szteroidot, ne. nekem elég sok bőrbajom van, ez pont nincs hála istennek, de ezeket nem könnyű kezelni, ki kell tapasztalni mi halványítja. Én a babét használom bőrpír elleni krémet azt nagyon jó, de nekem nem ez a gondom. A babé bőrpír elleni krém enyhiti a pirosságot, és hidratál, gyógyszertárba tudod megvenni
2012. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) utána nézek
2012. márc. 16. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!