Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melltartó probléma. Légyszives...

Melltartó probléma. Légyszives segits kérdöjel disznek?

Figyelt kérdés

elöre is bocsi h hosszu ja meg a hibákért is .

Nos az lenne a gondom hogy nyolcadikos leszek és anyám még nem vett nekem semi melltartot semmi toppot semmit 14 leszek és 70/B melllem van és nyáron is pulcsiban voltam mert zavar h nem hordok semmit.azon gondolkoztam h lehet h azért nem vesz nekem melltartot mert van egy növérem és lehet h ő kérte és azt hiszi h én is kérni fogom?!Vagy azért mert a 14. szülinapomra vesz lehet ez is egy variácio nem tudom a h&m-ben már megkérdezte hordanák-e tangát modntam h nem mert francia párti vagyok és vettünk egy fürdöruha felsöt és azt modnta h ezt nyugodtam felvehetem melltarto helyett nyáron de az mijen már h egy nyakban kötös fürdöruha felsöben megyek el bárhova?!szerintetek mit csináljak 2 honap mulva lesz a szülinapom és nem tom h mit csináljak légyszives segitsetek h szerintetek miért nem vesz nekem melltartot de a boltban direkt közel állok a melltartok h hátha megkérdezi h kell-e vagy vmi vagy csak én gondolom ezt igy?! elöre is köszönöm a válaszokat.


2010. aug. 21. 12:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mond neki, hogy jobban éreznéd magad ha venne neked vagy kérj pénzt és vegyél magadnak, nem olyan drágák
2010. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

tudom h nem drága és van pénzem rá de az a baj h utána meg mitszol ha meglátja nagyon haragtarto tipus és ez a gondom...

de szerinted azért nem vesz mert lehet h a növérem kérte és azt várja h kérjem?

2010. aug. 21. 12:19
 3/16 A kérdező kommentje:
de lehet h a növérem is a szülinapjára kapta és h akk majd én is akkor kapom egész nyáron ezen izéltem h igy h megyek suliba h ha nem hordok melltartot:/
2010. aug. 21. 12:20
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem menj el, és vegyél magadnak, az ő véleménye meg ne érdekeljen. úgy utálom az ilyen szülőket, szükséged van a melltartóra könyörgöm, és nem engedi hordani?? legalább mond rá valamit, hogy miért nem?-.-"
2010. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem is beszélünk a melltartorol csak igy meg csak célozgat rá otthon h jajj felkell vennem melltartot azt minek kell bejelenteni? nem értem de amugy az is eszembe jutott h amikor elöször menstruáltam akkor kaptam egy táskát alig mertem elmonani h megjött és nem mondtam neki idáig h menstruálok és a boltban oda sugja hogy hogy hogy nem menstruálok már megjöhetett volna a második de mminden honapban megvotl és amikor nyaraltunk akkor is megvolt nem szoltam neki és most nem tom h mi legyen mert szeptember 3 jön meg de ő azt hiszi h 17 mert akkor volt az elsö de volt egy kis csuszás és h betétem sem lesz akk szeptemberben szivás szal lehet h ehhez köti a melltartos dolgot:/:S
2010. aug. 21. 12:25
 6/16 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem értem, hogy mi köze a menstruációs ciklusodnak a melltartó-vásárláshoz.

Egyszeűen mondd el anyukádnak, hogy szeretnél melltartót hordani, mert zavar, hogy a melleid össze-vissza mozognak.

2010. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
megmodntam és megpofozott:(
2010. aug. 21. 14:16
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Megpofozott?

Ne haragudj, de anyád egy idióta, és őt kéne jól összeverni.

Nekem is van gyerekem, igaz még kicsi, de ha akar majd melltartót kapni fog, attól függetlenül, hogy én ritkán hordok, mert utálom.


Sajnálom, hogy ilyen anyával áldott meg az ég, a legegyszerűbb ha fogod a pénzecskéd és veszel magadnak.

Nem kell drágát venni, mert most még sokat fog nőni, lehet 2-3 hónap alatt kinövöd, de most vannak pl. Auchanban bugyi+ melltartó szettek 500-ért. Vegyél semleges színben pl. testszínű vagy fehér, attól függően milyen színű felsőket hordasz leggyakrabban (hogy ne üssön át a színe) és viseld.


Anyukáddal meg közöld, hogy ne merjen még egyszer megütni, mert visszaadod neki és ku.rvára nem félsz tőle.

2010. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Te jó ég! Megpofozott az anyukád? Szégyellhetné magát! Komolyan nálam is hasonló volt a helyzet, csak én sokáig nem mertem megkérni az anyukámat, hogy vegyünk már egy melltartót. Nem tudom miért, de olyan kínosnak találtam az ilyen beszélgetéseket. :S Sosem szeretek a felnőtté válásról beszélgetni... Na szóval olyan cikinek éreztem magamat az osztálytársaim körében, hogy már mindenki hordott melltartót, csak én nem és tesi órák előtt az öltözőben is nagyon kínos volt, hogy a kánikulában is trikóban voltam (néha 2-őt is felvettem csak, hogy azt higgyék alatta melltartó van a pántokból ítélve) De most a nyáron odamentem anyához és megkértem, hogy vegyen nekem egy melltartót. Persze nagyon cikinek éreztem magamat, a saját anyám előtt, de így utólag megérte. Amúgy én is most leszek 14. Ha anyukád nem vesz neked egy melltartót én is csak azt mondom, hogy vegyél magadnak, vagy, ha olyan a nővéred beszéld meg vele a dolgot.
2010. aug. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
akkor beszél meg a nővéreddel, én is ezt ajánlom hiszen neki csak van és akkor majd azt mondja, hogy ő vette egy újat így mosásnál nem lesz feltűnő
2010. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!