Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire fontos a...

Szerintetek mennyire fontos a gyakori kézmosás?

Figyelt kérdés
Olyan tekintetben hogy idősödő anya a felnőtt gyerekének állandóan azt mondja: Mossál kezet! MOSSÁL KEZET!

2012. márc. 17. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha a felnőtt gyereknek magától nem jut eszébe.

Nekem fontos a rendszeres,szappanos kézmosás.

2012. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Fontos.

Ha nincs rá semmi ok, akkor felesleges. Gyakori? Ha szükség van rá, wc után, ételkészítés előtt, közben, akkor meg kell mosni.

Vagy pl. ha papírokhoz kell hozzáérnem, dokumentumokhoz, vagy csak a saját jegyzetfüzetemhez, majdnem mindig kezet mosok.

2012. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Na és persze, miután hazaérünk!
2012. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sokszor kezet mosok naponta.Minden Wc használat után ,mielőtt étkezek , mielőtt főzök , miután főzök , miután hazajövök valahonnan, stb.De mindig hordok magamnál kézfertőtlenítőt amihez nem kell víz.
2012. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem fontos de hülyeség mindig mosni ha nem csináltál olyan dolgot amitől piszkos lehet.
2012. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen csak ez a meglehetősen domináns anya szerintem túlságosan kihasználja az itt rejlő kontrollálási lehetőséget...
2012. márc. 17. 18:32
 7/8 A kérdező kommentje:
És igen, dolgoztam egy egészségügyi intézetben, ott a hivatalos előírás szerint 10-20 szor kellet volna nagyon speciálisan kezet mosni, de az a 12 órás műszak olyan nehéz volt hogy azt is meggondoltad hogy odébb menj-e 6 méter vagy nem...
2012. márc. 17. 18:39
 8/8 CatMeatLoaf válasza:
100%

Hát ha Te egészségügyben dolgozol vagy dolgoztál, hát akkor neked illenék ezt tudni. :(

Szomorú, hogy már itt tartunk, hogy egészségügyis sem tudja, mi a jó és helyes... :(

2012. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!