Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet köze a pajzsmirigynek?...

Lehet köze a pajzsmirigynek? Vagy pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Mostanába többször előfordul hogy nyugalmi állapotban 90-100at ver a szívem.Álltalában 80, de sokszor azt is soknak érzem.

Ma is bekellett vennem egy 25mg-os Betaloc-ot (háziorvos írta fel,ha nagy szükség van rá ) ami levitte 100-ról 70re.Rendesen jól éreztem magam.

Múlthéten megvolt a vérvétel,holnap lesz lelet,majd pajszmirigy Uhra küldött a doki mert szerinte megvan kicsit duzzadva (amire nyáron kerülne sor de inkább megyek magándokihoz szerdán mert már nem bírok várni).


Szedek Frontin 0,5-is feszültségoldásra,ezt 4 éve adták pánikbetegségre(nem szedem 4éve). Lehet már akkor is a pajzsmirigy volt a hunyó?


Már az agyamra megy az aggódás.

Valaki tapasztalt már ilyet?


2012. márc. 18. 17:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most is csak ülök ,nyugodt vagyok és 80/perc
2012. márc. 18. 17:45
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindíg 80 felett van, nyugalmi állapotban is, kivizsgáláson is voltam,de nem találtak semmit.
2012. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Milyen kivizsgálásokon? Nem zavaró hogy 80felett van.Vagyis nem érzed a mellkasodban hogy hevesebben ver, vagy nem hallod a fejedben a lüktetést?
2012. márc. 18. 17:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a pajzsmirigyeddel lesz a probléma. Nekem is mindég arra tippeltek, mert eléggé duzzadt. Sajnos sima pánikbetegség is lehet, ami hozzáteszem lehet még jobb is, mint egy pajzsmirigy túltengés. A gyors pulzusra én Concor nevű gyógyszerből felet szedek, de rendszeresen. Próbálj meg naponta aktívan mozogni tornázni, kerékpározni. Tanulj meg relaxálni!
2012. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ. Háziorvos írta fel a gyógyszered?
2012. márc. 18. 18:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem a háziorvos írta fel a Concort, az a Betaloc-ot írta, de nekem nem vált be. Én elég allergiás is vagyok a gyógyszerekre. Nekem kórházi kardiológusom javasolta és a körzeti orvos írja fel. Az is lehet a baj, hogy csak alkalmanként szeded a pulzusgyógyszert. Rendszeresen kisebb adaggal próbálkoznék. Persze ezt orvossal beszéld meg.
2012. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Értem. Nekem 1 hete írta fel a doki mert azelőtt vasárnap az ügyeletes adott egy szemet. Másnap mondtam a dokinak és felírta de csak akkor vegyek be belőle ha megint nagyon fel megy.Közölte hogy még ne szedjem rendszeresen.

Ma megyek a vérvétel eredményért.

2012. márc. 19. 10:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok az eredményre, írj majd milyen lett?
2012. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jójó ,megírom.Én ugyse értek hozzá, doki meg nincs délután mikor már megkapom a leletet
2012. márc. 19. 11:56
 10/13 A kérdező kommentje:

Az eredmény:

Egy csillag van


MPV 6 fL normális 8-13ig


Meg ami feltünt nekem az a Vvt süllyedési sebesség 2mm/óra és 5-18ig normális

2012. márc. 19. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!