Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért válaszol itt Dr. Szalai...

Miért válaszol itt Dr. Szalai Krisztián előszeretettel az urulógiai kérdésekre mikor ő egy patológus?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 01:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

mert attól hogy orvos, még ismer más területeket..


attól hogy az idejáró emberek nem orvosok még rendelkeznek tapasztalatokkal.. egy orvosnak sokkal több ilyen tapasztalatforrása van, illetve nem tudhatod hogy a doktornő amúgy a szakvégzettségén kívül mivel foglalkozik, kikkel (orvosok) találkozik, konzultál

2009. jún. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Olvasd el, de ebből nem úgy tűnik, hogy patológus lenne! :)

2009. jún. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem: Kattints a 'Magamról' ikonra!
2009. jún. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, igazad van - én úgy tudtam szexológus.
2009. jún. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
"patológus rezidensként" "2004-ben szakvizsgát tettem patológiából" "Kaposvári Intézetében dolgozom, részint patológus szakértőként, részint igazságügyiorvostan-gyakornokként." -hát emberek akárhogy nézem egy sehogysem szexológus sem urulógus beállítottság...
2009. jún. 13. 10:52
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
És? Mért zavar ez téged? Orvos,tehát biztos jobban ért hozzá, mint te vagy én.Inkább örülj neki,hogy válaszol a kérdésekre.
2009. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Szerintem ennek csak örülni kéne. Egyrészt azért mert legalább egy hozzáértő válaszol, másrészt, hogy orvosként veszi a fáradtságot és válaszol. Köszönjük.
2009. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Az előtt hogy valaki szakosodik.nagyon sokféle gyakorlaton kell résztvenni,pont azért hogy el tudja dönteni milyen szakirányba megy tovább a medikus. Ezért nyilván jobban ért hozzá mint egy laikus,de nem annyira mint egy szexológus (ha ő patológus)
2009. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
orvos orvos orvos... Ez a lényeg. Mindegyikük megkap egy alapképzést, abban pedig minden területről van azért anyag... A szakképzés sokkal kevesebb idő. Egy fogorvos is meg tud vizsgálni egy tüdőgyulladásos beteget és fel tud állítani egy nem hivatalos diagnózist, persze ezt nem teszi, hanem elküld a háziorvosodhoz akinek ez a dolga. De attól még tudja...
2009. nov. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is van orvos a családban és majdnem minden eü gonddal először hozzá fordulunk. Rengeteget tanult, hogy a dr.-t a neve elé írhassa, a bütyköktől a daganatokig, a náthától a nemi betegségekig mindenből vizsgáztak az egyetemi évek alatt. Annyi szakmai alázat pedig szorult belé is, hogy ha nem tudja a pontos választ, továbbküld a megfelelő szakrendelésre.


Szalay Krisztián mellett szól, hogy adott már jónéhány olyan tanácsot, ami nekünk eszünkbe sem jutott volna, mégis "megmentette" a kérdezőt: pl. amikor a 13 éves kisfiúnak herecsavarodása volt, mindenki nyugtatta őt, bár többen bíztattuk, hogy menjen orvoshoz. Csak Dr.Sz.K. gondolt arra, hogy ennyire súlyos dolog is állhat a panaszok mögött.


Ez neked nem elég? Vagy féltékeny vagy? Vagy más van a háttérben? Tudod, ha csak egy kérdezőnek is tud segíteni, már hasznos, hogy itt van, olvassa a kérdéseket és legjobb tudása szerint válaszol.

Szerintem ne bántsd, ne keress fogást rajta, egyszerűen fogadd el, hogy itt van - éppúgy mint te vagy én - és örülj, hogy valóban hasznos tanácsokat ad!

2009. nov. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!