Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemrég vettem észre, hogy a...

Nemrég vettem észre, hogy a gépem mellett van egy pár centis láncdarabka, amit előszeretettel morzsolgatok gépezés, kajálás, tanulás közben. Eddig fel sem tűnt. Miért van ez a tudattalan szokás?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, ahogy leültem tanulni a géphez, és nem volt ott a láncdarabka, ahova nyúlni szoktam, és tudatosan elkezdtem keresni, mert úgy éreztem, anélkül nem tudok tanulni. Ekkor tűnt fel, hogy jééé, én ezt már milyen régen csinálom, sőt alakzatokat is rakok ki belőle. Ez vajon miért van? Rossz érzés, hogy azt érzem, kell, és nélküle nem megy a gondolkozás.
2010. jún. 18. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, ez egy nagyon jó tudatalatti relaxációs gyakorlat! Hasznos!
2010. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen az előző válaszolónak igaza van, viszont én oviban folyamatosan ilyeneket csináltam, ezért hiperaktívnak neveztek. Az is lehet, hogy nyugtalan vagy valami miatt.

Ja és én toll/ceruza nélkül nem tudok gondolkodni. Valami mindig kell hogy legyen az ujjaim között.

2010. okt. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, addig hasznos, amíg egyszer véletlenül teljesen el nem veszik.
2010. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!