Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne idegesí...

Mit csináljak, hogy ne idegesítsen annyira, hogy a lábam be van gipszelve?

Figyelt kérdés

Annyira utálom :(


Ha volt már gipszed, hogy szoktad meg?



2012. márc. 22. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolataidat róla. Takard be, hogy ne is lássad.
2012. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pont ugyan így vagyok most én is :( De nekem csak sínben van a lábam és holnap leveszik és nagyon remélem, hogy nem kapok semmi mást csak egy bokarögzítőt ugyanis "csak" részleges szalagszakadásom van. Ha nem muszáj ne mászkálj vele, nézz TV-t, számítógépezz... Nekem gyorsan elment ez az egy hét neked is gyorsan el fog telni. Amúgy mit csináltál, milyen sérülésed van? Gyors és sikeres gyógyulást! :D
2012. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Neked is jobbulást!


Busz után rohantam és elestem, lábtőcsonttörést szenvedtem.


Most már járógipszben vagyok, de nagyon rossz, hétfőtől meg mennék dolgozni is. Nem ücsöröghetek itthon még legalább hat hétig. De olyan bénának érzem magam ebben a gipszben.


Te mit csináltál a lábaddal?

2012. márc. 22. 15:05
 4/4 anonim válasza:
lépcsőn mentem le aztán az utolsó lépcsőfoknak a szélére léptem és befordult a bokám és azonnal bedagadt. Holnap lesz egy hete :(
2012. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!