Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha a kullancs...

Mi a teendő ha a kullancs helye piros lesz?

Figyelt kérdés
Az oké,hogy orvoshoz kell menni,de az orvos mit tud vele csináálni??:S félek elmenni orvoshoz vele:S
2009. jún. 13. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

ha akkor piros mikor benne van, vagy most vetted ki és akkor piros, akkor várj egy kicsit, ha múlik minden ok, ha piros amrad menj orvoshoz.


ha régen volt ott kullancs és bepirosodott, akkor máris orvos, nem fog bántani, megvizsgál, és ad gyógyszert! de miél hamarabb ORVOS!!!

2009. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz!
2009. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

szerdán ment belém,de akkor ki is szettem,csütörtökön láttam hogy egy piros kis pötty van ott ahol volt. De igy változó,van amikor elmúllik,van amikor ujra bepirosodik.most éppen nem piros...hmm nem tudom mi lehet ez :\

2009. jún. 13. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg menj orvoshoz. Jobb megelőzni a bajt, és inkább derüljön ki hogy semmi gond nincs. Mert azért gondolom, te is tudod, hogy a kullancs veszélyes betegségeket terjeszthet (Lyme kór, agyhártya gyulladás).
2009. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!