Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kréme lehetek allergiás?

A kréme lehetek allergiás?

Figyelt kérdés
Hüvelykrémet használok (hüvelygombára) tegnap használtam először, előtte elővigyázatosságból tettem egy picit a kézfejemre és néztem hogy, lesz-e valamilyen allergiás reakció de, nem volt semmi. Ma délután használtam másodjára a krémet, akkor még nem volt semmi de, most este (kb15 perce) piros foltok jöttek ki a mellkasomon. A krémre lehetek allergiás,lehet úgy hpgy csak órákkal később jön ki a hatása? (gondolkodom rajta hogy, elmenjek egy allergia tesztre)
2012. márc. 22. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem. Alapból, ezek a krémek helyi hatást fejtenek ki, de logikusan ha allergiás reakciót váltanának ki, akkor az ott jelentkezne, ahol használod, azt meg feltételezem, hogy nem a mellkasodra kented a hüvelykrémet;)

Inkább azt gondold végig mit ettél ma, igyál egy kis calciumot. Ha azzal se múlik el akkor jó eséllyel nem is allergia.

2012. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kb 20perc után már el is múlt.
2012. márc. 23. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!