Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kialudni magamat...

Hogyan tudnám kialudni magamat, hogy reggel ne még fáradtabban keljek, mint ahogy lefeküdtem? :OOO

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 21:05
 1/4 anonim válasza:
Korán feküdj le!!!
2012. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt 1 órával már ne csinálj semmit, vegyél egy forró fürdőt, igyál meleg kakaót, űrítsd ki az agyad stb stb. Nekem pl levendula használt, vettem egy levendulás párnát, és azóta sokkal nyugodtabban alszom.
2012. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 niki100 válasza:
Én pedig vettem egy Vízágyat!! Akármikor fekszel le, nem vagy fáradt reggel.Kipihenten ébredsz.Azelőtt ha 12 órát aludtam vagy 5-öt akkor is ugyanúgy néztem ki reggel:(((
2012. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha ez minden napra érvényes, mármint hogy fáradtabban kelsz, mint ahogy lefeküdtél aludni, akkor bizony a matrac(/ágy) csere lehet a megoldás.
2012. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!