Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasfájás (a köldöktől pár...

Hasfájás (a köldöktől pár centire feljebb), hányinger, szédülés, álmosság. Már megint mi bajom lehet? Visszaestem?

Figyelt kérdés
Ma kb 17 óra óta fáj a hasam. Akkor erősen fájt, de már azóta csillapodott valamennyit. Hányingerem is van. Ebédre egy kis spagettit ettem, és vizet ittam, de az már "kiürült" belőlem (vagyis voltam már azóta wc-n..). Kb félórája szédülés tört rám, olyan 5 percig tartott, de azt hittem, hogy összeesek.. Kb 2,5 hete is szinte ugyanilyen panaszaim voltak. Akkor 1 hétig fájt hasam, napról napra jobb lett. Most visszaestem volna? Holnap menjek el orvoshoz, vagy menjek suliba? De mégis hogyan eshettem vissza? Nem vagyok az a beteges fajta, mert a múltkorin kívül legutoljára kb 2011 tavasszal voltam beteg. Terhesség kizárva, mielőtt még valaki ezt írja.
2012. márc. 26. 21:35
 1/2 A kérdező kommentje:
lázam nincs, enni azóta nem ettem semmit. a mellem egy kicsit fáj, mert pár nap múlva kell majd megjönnie, de akkor is csak 1-2 óráig szokott fájni, és csak a hasam, semmi más bajom nincs.
2012. márc. 26. 21:38
 2/2 anonim válasza:
100%
Pszichés oka is lehet. Orvoshoz menj mindenképpen! Nekem serdülőkoromban (14-15) voltak ilyen tüneteim, édesanyám szerint akkor a hormonok miatt volt.
2012. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!