Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám "rászoktatni"...

Hogyan tudnám "rászoktatni" magam arra, h. mindig reggel, indulás előtt menjek nagywc-zni?

Figyelt kérdés
Mert van, h. a munkahelyen kell, és sokkal egyszerűbb lenne még otthon elintézni a dolgot. Szüleim pl. minden reggel mennek. De ha nincs ingerem? Azt még sem csinálhatom, h. ráülök a wc-re, aztán majd lesz vmi.

2012. márc. 27. 14:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Reggelire 1 bögre teát iszom, meg 1 szelet vajas kalácsot, v. mézes kenyeret, esetleg müzlit.
2012. márc. 27. 14:48
 2/7 anonim ***** válasza:
Kávé nem hajta meg? Én azzal szoktattam rá magam, kis tejjel egy feketekávé, pár perc és már futok, van, hogy már a szagától is, ahogy kezd kifolyni. :-) Így beállt időre.
2012. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kávézom.
2012. márc. 27. 14:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kell étkezni és kb. egy időpontba és nem lesz ilyen gondod!
2012. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendszeresen étkezem, és naponta járok nagywc-zni. Csak jó lenne, ha reggel mennék, nem napközben a munkahelyen.
2012. márc. 29. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kelj korábban, nekem miután felkeltem beindul az emésztésem.
2012. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha minimum 2 óra eltelik a felkelés és a munkába indulás időpontja között, akkor van esély ara, hogy a szervezeted "felébred", ésfogsz tudni menni wc-re minden nap. Később ha beáll, fokozatosan rövidítheted ezt az időt (mert azért elég hosszú valljuk be).
2012. szept. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!