Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukák, tizenévesek a válaszo...

Anyukák, tizenévesek a válaszotokra lenne szükségem! Tudnátok megoldást?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok, elég nagy a mellem. Kb. mint egy 14-15 évesnek. Ennek nagyon nem örülök :( Van egy kis topom amit szoktam mindennap hordani, de én melltartót is akarok, simán elkéne... Hogy tudnám anyának erre felhívni a figyelmét? (a topot is itthon találtam, egyszer csak felkaptam magamra és azóta hordom) Tudnátok valami ötletet? Egyszerűen szégyellem magam :(
2012. márc. 27. 18:52
 1/3 anonim válasza:
100%

Mond azt neki, hogy: -Anya! Valamikor nem veszünk nekem kis topot, vagy esetleg melltartót?

(Nyugi nem kell ezen mit szégyellni, ez természetes dolog)

2012. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, anyukád is tisztában van azzal, hogy a nagyobb mellekre már szükséges a melltartó a kínosabb szituációk elkerülése érdekében.

Simán csak mondd meg neki, hogy szeretnél melltartót venni, jó lenne ha elkísérne.

2012. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyobb faluban lakunk, ahol nem lehet igazán kapni :( De mindent beleadok! :) Szerintem is megfog érteni, köszönöm a válaszokat! :))
2012. márc. 27. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!