Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szörnyűek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szörnyűek a mai tizenévesek?

Figyelt kérdés
Komolyan szerintem kicsit ijesztő, hogy az a menő ha minden hétvégén leisszák magukat, mindenkivel összefekszenek és k*rvásan viselkednek. Szüleik hol vannak? Az ilyenekből lesz normális felnőtt? Semmi tisztelet nincs tőlük. Azért a fiúkra is lehetne mit mondani... 18L
2012. márc. 21. 17:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezen a véleményen vagyok. :)


17/F

2012. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Nem ez a menő. Aki ilyen, ott a szülő csinálhat akármit...

Legtöbbje nem fekszik össze mindenkivel és nem is nagy piás, csak mondja, mert szerinte menő, pedig nem az. A legtöbb korunkbeli rájön elég gyorsan, hogy a szerelem, az erkölcs érték, és csak a párjával legyen az ágyban "ku-rva". Amit te leírtál azért egy elég kis réteg, csak szeretik az "idősebbek" ezt hangsúlyozni, mert ebbe könnyű belekötni...

16/L

2012. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: Te nem vagy mai tizenéves?

Szerintem is rossz amit mostanság a 13-15 évesek csinálnak, de azért vannak normálisak is. Most azt hiszik ez a menő és a barátaiknál pont ezek számítanak hogy mindig részeg, mindenkivel lefeküdnek, idő előtt elvesztik a szüzességüket. Náluk az a ciki ha 14 évesen még nem feküdtek le senkivel. Pont így lesznek ribancok. És ők már sosem fognak megváltozni.

19/F

2012. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
11%

19/F


Lehet én élek álomvilágban, de nálunk az osztályban egyaránt el van fogadva, ha nem vagy szűz, az is, ha szűz vagy, az is. 2 lány nem szűz nálunk a 18-ból...

Az egyik én, de szerintem egy másfél éves párkapcsolat(néhány hónapja volt az első szex) már bőségesen megalapozott a szexuális élethez. És azért egy 15 éves már nem olyan nagyon éretlen.

16/L (második)

2012. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Aki olyan társaságba kerül, és könnyen befolyásolható, az ilyen lesz. De ettől függetlenül rengeteg az ambiciózus fiatal, aki tudja mit akar az élettől, és nem fekszik össze fűvel fával. Bár az alkoholizálással 16-17-18 éves korban nincs gondom, de csak mértékkel, persze. 17L
2012. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az vagyok, de örülök, hogy kezdek kinőni belőle. Nagyon különbözök tőlük ami miatt sokszor szarul is éreztem magam, de aztán végül rájöttem, hogy ilyenek miatt nem kell rosszul érezni magam.
2012. márc. 21. 17:39
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Ezeken a válaszokon jót röhögtem:D

Köszönöm!

2012. márc. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%
Második: Sajnos sok ilyen van, legalábbis és szoktam velük találkozni. Jártam már úgy szórakozóhelyen hogy kis 14-15 éves fullrészeg tiniribanc elkezdett velem csókolózni csak úgy, 2 perc múlva egymás alsóneműjében jártunk, 5 perc múlva meg a WC-ben csináltuk. Egy menetre jó volt, de a nevét se tudtam, igazából nem is érdekelt.
2012. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
8. Azért vicces, hogy te tiniribancozod le az illetőd, amikor te ezek alapján ugyanolyan vagy, csak pasiban. :D
2012. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
54%

ez volt régen is hidd el.a külömbség talán csak annyi hogy ma ezt már fel merik vállali a mai tizenévesek.mig régen meg sem fordult a fejükben az hogy ez nyiltan csinálják.

minden szülő titkon reméli hogy a gyermeke csak részeg hétvégente és nincs belőve.

2012. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!