Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Járt már valaki így? MR...

Járt már valaki így? MR vizsgálat után alig hallok a fülemre. El fog múlni vagy lett valami baja a fülemnek?

Figyelt kérdés

Tegnap vizsgálták a fejemet MR géppel. Nem először már, tudom, hogy hangos. De ilyen hangos még sosem volt. Valósággal belesikítozott a fülembe kb félórán keresztül. Kaptam füldugót is, de semmit sem ért. Többször volt, hogy fokozatosan erősödött az amúgy is hangos visító, sikító hang, de dübörgött is, és volt, hogy egyenesen a fülemnél hallottam. Azóta, azaz tegnap óta semmit sem hallok a bal fülemre, csak az erősebb hangokat, a suttogást egyáltalán nem, és folyamatosan egy magas hangon zúg a bal fülem. Olyan, mintha be lenne tapasztva légmentesen, és semmit sem hallok. Leginkább ez az éktelen fülzúgás idegesít, mert ez is magas hangos fütyül. Soha nem volt semmi baj a hallásommal. Most mi lesz? Károsodott a hallásom? El fog múlni? Nagyon félek! Még soha nem jártam így az MR-rel, pedig már negyedszer nézték meg ezzel a fejemet az életem során (és egyszer pont ugyanitt, ahol most, de akkor nem volt ennyire hangos ez a gép).


26/N


2012. márc. 28. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló. MR után volt baj az én hallásommal is. Olyan volt, mintha el lenne dugulva, és hülyén hangzik,de fogalmazzunk úgy hogy visszhangzott. Különösen, a zene esett rosszul, hogy még magas hangon ott nyekereg a fülemben, amolyan kis késéssel...szörnyű volt. Én magára az alapbetegségre gyanakodtam, esetleg a kezelés mellékhatására,de most, hogy írod lehet, hogy az MR miatt lett volna? Pont az a fülem volt érinetett,amiben rosszul volt bennt a füldugó. Mindenestre vígasztaljon, hogy olyan 2-2,5 hét alatt elmúlt.
2012. márc. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!