Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a hatalmas dudor...

Mi lehet ez a hatalmas dudor a combom tövénél?

Figyelt kérdés
Tegnap este zuhanyzásnál éreztem,hogy a combom tövénél,illetve inkább a bal nagy ajkamon van egy pici dudor.Reggelre hatalmasra nőtt,ülni,járni szinte semmit nem tudok rendesen,mert nagyon fáj.Egyszer régebben volt már ilyen,ugyanazon a helyen és akkor 1-2 nap alatt magától elmúlt.Azt hittem szőrbenövés,de nem látszik benne szőrszál,vagy esetleg furunkulus,de annak meg néhány nap alatt ki kéne fakadnia.Nekem viszont amikor ezelőtt volt ilyen,akkor sem fakadt ki.Leginkább egy nagy bőralatti pattanáshoz tudnám hasonlítani.Ha megtapintom érzem,hogy egy kemény gombóc van ott a bőr alatt,nem olyan,mintha mondjuk genny lenne benne.Holnap tudok orvoshoz menni,addig mit csináljak vele,hogy ne fájjon ennyire?
2012. márc. 28. 11:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet nyirokcsomó is, de inkább a helyéből ítélve tényleg furunkulus. Dunsztkötés a leghasznosabb addig, bőrgyógyászaton is azt tesznek rá. Tudom kicsit népiesen hangzik, de egy szelet paradicsom, és/vagy káposztalevél, de inkább és, és erre egy darab nejlon zacsi, és leragasztani. Egy éjszaka marad, és jobb lesz!
2012. márc. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!